Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Робота  >  Запрошуються  >  Запрошуємо на роботу у Польщу працівника до аграрного господарства

   Запрошуємо на роботу у Польщу працівника до аграрного господарства  (потрібно)

Ціна: договірна

Робота в сільському господарстві у Польщі.

Шукаю працівника до аграрного господарства в Польщі в підкарпатському воєводстві.

Робота при тваринах (поїння телят, доїння корів), роботи по догляду, обслуговування СГ машин.

Вимоги:

- 20-30 літній чоловік фізично справний

- знання польської мови, може бути базове

- бажання до роботи

Вітається наявність водійського посвідчення.

Я забезпечую проживання і харчування.

Заробітна плата 1900 злотих на руки (нетто) на місяць. Після привчання і бажань можливе збільшення заробітної плати.

Я не завжди можу відповісти на телефонний дзвінок, тому прохання контактувати зі мною через e-mail

cagarapiotr@gmail.com

Polska, Nisko (підкарпатське воєводство)

Piotr (Петро) Cagara

 


Реклама

Оголошення із рубрики "Приглашаются"переглянути все
Менеджер по развитию и активным продажам оборудования для строительства
Менеджер по развитию и активным продажам оборудования для строительства Ищем активных молодых людей
Работа за границей.
Автомеханик – ремонт, автомастерские.  Фасадчики- утепление+ штукатурка.  Св
Запрошуємо на роботу клінерів (м. Київ)
Шведська компанія Ассістенс Пулен Україна запрошує на работу клінерів (прибирання кварти
Клінери (прибирання): навчання та працевлаштування! Шведська компанія "Assistanspoolen
Шведська компанія "Assistanspoolen Ukraine" (агентство домашнього персоналу) проводить н
Конфетная фабрика
Требуются на конфетную фабрику сотрудники (мужчины, женщины, семейные пары). Работа в г. Люблин
Запрошуємо на роботу до Польщі людей без досвіду
1
Запрошуємо на роботу до Польщі людей без досвіду

Агентство зайнятості ZaMi з Ченстохова (Польща), шукає людей для роботи. Ми маємо багато пропозицій роботи. Ми шукаємо людей різного віку. Також маємо роботу для сімейних пар. Робимо документи для працевлаштування та запрошення. Усі працівники легально зареєстровані, ...