Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Реклама, поліграфія, дизайн  >  Розробка рекламної продукції  >  Виготовлення та друк візиток, листівок, етикеток, логотипів в Луганську. Низькі ціни. Реклама від А до Я. Поліграфія. Виготовлення сайтів - візиток.

   Виготовлення та друк візиток, листівок, етикеток, логотипів в Луганську. Низькі ціни. Реклама від А до Я. Поліграфія. Виготовлення сайтів - візиток.  (пропоную)

Ціна: 299 грн.
Автор: Дмитрий  ( 04.12.2013)
Підприємство: Реклама под ключ
Місцезнаходження: Україна, Закарпатська область, Мукачеве
Дата публікації: 10.01.2018

Виготовлення та друк візиток, листівок, етикеток, логотипів в Луганську. Низькі ціни. Реклама від А до Я. Поліграфія. Виготовлення сайтів - візиток. Недорога інтернет розкручування. Макети знижка 50%. Виготовлення, доставка і монтаж вивісок, банерів, штендеров, аракан та ін. Висотні роботи. 
1. Виготовлення та друк візиток, флаєрів, етикеток, фірмового стилю, логотипів, упаковок, цінників, календарів, сувенірів, воблерів, сітілайтів, штендеров, банерів, вивісок, обкладинок книг, меню та ін., друк на магнітах. Рекламні блоки для журналів і каталогів. Візитки за годину. Будь-яка зовнішня реклама. 
2. Послуги креативного графічного дизайнера поліграфії. Graphic Designer. Фрілансер. Оперативна графіка. Послуги віддаленого графічного дизайнера. Найкраща реклама від А до Я.
Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Разработка рекламной продукции"переглянути все
Низкие цены на печать визиток, наклеек, листовок, объявлений.
Низкие цены на печать объявлений, раздатки, фото, визиток, флаеров, наклеек (штрих-коды
Рельефные печати
Предлагаем Вам изготовление рельефных печатей, не требующих использования чернил. Такие печати не им
Печать на ткани - В интернет магазине Simprint
Качественная печать на ткани в Киеве осуществляется по следующим технологиям: Сублимационная печать
Флаера - Горящие тиражи - скидка до -50%
Еврофлаера (10000шт. - 900грн.) Флаера А6 (20000шт. - 1500грн.) Флаера А5 (5000шт.
Полиэтиленовые пакуеты с логотипом
Наносим логотип компании на полиэтиленовые пакеты. Различные цвета пакетов, плотность, р
Шоу куля новорічна фотозона
10
Шоу куля новорічна фотозона

Шоу куля – фантастичний різдвяний атракціон, привертає увагу, збере натовп відвідувачів на заході. Враховуючи розмір, досить простора всередині, щоб сім’ї сфотографуватися та розслабитися. Поміститься у більшості залів. Використання Святкові акції, розпродажі у ...

Поліграфічний друк- каталог, наклейки, флаера, пропуска, буклети та інше.
1
Поліграфічний друк- каталог, наклейки, флаера, пропуска, буклети та інше.

Виробнича база-своя. Киев. Друк на Лісовому.  Друк: наклеек, штрих-кодов, лотерей (скретч), візиток, бланків, флаєрів, дисконтних, клубних, бонусних  страхових, подарункових (сертифікатів), ідентифікаційних карточек, пластикових бірок, пропусків, бейджиків, фото, ...