Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Лікарські трави  >  Грицики звичайні,трава.

   Грицики звичайні,трава.  (продам)

Ціна: 20 грн.

Упаковка 100 грам.Суха трава грициків.Лікарська рослина..Для лікарських потреб використовують траву грициків, зібрану під час цвітіння, коли почнуть утворюватися нижні плоди.
Усі частини рослини містять органічні кислоти, алкалоїди, вітаміни С (до 200 мг%) і К, мікроелементи, кумарини та інші складні органічні сполуки. Насіння багате на жирну олію (до 28%) — не гірше за гірчицю. До того ж грицики виділяють фітонциди.
  У лікувальній практиці рослина відома з найдавніших часів. Лікарі Давньої Греції та Давнього Риму використовували її кровоспинні властивості. Середньовічна медицина також успішно застосовувала цю рослину при внутрішніх кровотечах.
  Сучасна традиційна медицина використовує настої трави грициків звичайних для зупинки кровотеч різного походження. Зокрема їх успішно застосовують при легеневих, шлунково-кишкових і ниркових кровотечах. В акушерстві та гінекології препарати рослини вживають при маткових кровотечах у післяпологовому та клімактеричному періоді, при атонії матки, надмірних менструаціях.
  Траву застосовують не тільки для цього. В'яжучі властивості рослини використовують при лікуванні різних шлунково-кишкових розладів, зокрема проносу. Настої трави знижують артеріальний тиск, тому їх вживання доцільне при гіпертонії. Крім того, грицики звичайні застосовують як жарознижувальний і сечогінний засіб. Настій трави рослини п'ють при захворюваннях печінки (особливо при коліках), хворобах сечового міхура і нирок, зокрема сечокам'яній хворобі, а також при гарячкових станах. Траву грициків часто використовують у складі різних чаїв і зборів разом з іншими рослинами; при ниркових кровотечах доцільно поєднувати її з травою хвощу польового, а при маткових — з корою калини і травою гірчака перцевого.

Реклама

Оголошення із рубрики "Лекарственные травы"переглянути все
Липа, листя
Упаковка 100 грам. Сухе листя липи. Лікарська рослина. Велика кількість вітаміну (С (131
Суниця лісова,трава.
Упаковка 50 грам. Суха трава суниці лісової. Лікарська рослина. Суниця, поряд зі звіробо
Іван-чай(кіпрей),трава
Упаковка 100грам. Суха трава іван-чаю(кіпрею). Лікарська рослина. Однією з унікальних ро
Звіробій,трава
  Упаковка 100 грам. Суха трава звіробою. Лікарська рослина. Це одна з найпопулярн
Льон,насіння.
Упаковка 500 грам.Сухе насіння льону.Використовується  в  медицині, кулінарії та космето