Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Медицина, фармакология, парфюмерия, косметика  >  Косметика  >  Туш для брів Brow Drama в інтернет-магазині Мейбелін Україна

   Туш для брів Brow Drama в інтернет-магазині Мейбелін Україна  (продам)


Жіночою красою захоплювалися в усі часи, вона оспівана у творах письменників та поетів, художників та скульпторів. Очі – дзеркало душі, а для жінки – ще й спосіб підкреслити свою зовнішню бездоганність. Акцентувати увагу на особливостях форми та кольору жіночих очей допомагають брови. А тому догляд за бровами має неабияке значення. Отже дуже важливо підібрати правильну туш для брів.


Компанія Maybelline запропонувала найчарівнішій половині людства унікальну у своєму роді туш для брів Brow Drama. За допомогою цього косметичного засобу ви зможете надати своїм бровам неперевершений вигляд. Більшість жінок, що вже користуються цією тушшю, стверджують, що це навіть не туш, а кольоровий фіксуючий гель. Можна сказати, що вони у цьому мають рацію. Адже зазначений засіб виготовлений у вигляді гелю, в ньому немає твердих речовин, тому вам не слід перейматися можливими грудочками, які часто з’являлися при користуванні класичними засоби для брів.


До основних переваг туші Brow Drama її постійні користувачі відносять:


  • виготовлення у формі гелевої консистенції;
  • відсутність грудочок;
  • природний колір туші;
  • надзвичайно ефектна та зручна щіточка.


Окрім самої туші, жінки відмічають надзвичайно зручну щіточку для її нанесення. Вона виконана в оригінальній формі, яка дозволяє наносити туш одночасно по всій ширині брів, при цьому гелева форма забезпечує рівномірне нанесення. Щіточка – шарик дійсно визнана самою практичною з усіх попередніх розробок компанії.


Наносять туш звичним способом, будь-які рекомендації тут будуть недоречні, адже кожна жінка самостійно обирає найкращій спосіб нанесення макіяжу.


Туш Brow Drama виготовлена під чітким контролем спеціалістів в області охорони здоров’я. Всі її складові є абсолютно безпечними для шкіри та організму в цілому. Її використання дозволено навіть жінкам, у яких проявляються різні алергічні реакції. Brow Drama – це, дійсно, найкращий варіант, який може обрати для себе сучасна красуня.


Не відмовляйтеся від можливості бути чарівною! Використовуйте найкращі новинки компанії, до яких відноситься і туш Brow Drama.


Объявления из рубрики "Косметика" посмотреть все
Воск для кончиков волос от Олеси Мустаевой
Профилактика сечения кончиков волос. Питает, придает эластичность. Облегчает укладку. См
Натуральный детский шампунь "Для малышки" линии Elite на натуральных Крио-Био-Активных маслах чабреца - череды - ромашки
• Содержит Крио-Био-Активные масла чебреца-череды-ромашки, которые обладают ярко выраж
Очищающая пенка для умывания с крио-био-активными маслами укропа и мяты
   Нежная пенка для умывания с Крио-Био-Активными маслами укропа и мяты, произведенных по кри
Скраб для тела линии Elite на натуральных Крио-Био-Активных маслах какао - кокоса
   Скраб  для тела линии Elite на натуральных Крио-Био-Активных маслах великолепно тониз
Натуральный гель для душа линии Elite на натуральных Крио-Био-Активных маслах эвкалипта - розмарина - мелиссы
   Благодаря деликатно подобранной формуле из Крио-Био-Активных масел питает кожу поле