Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Ремонтно-будівельні послуги  >  Проектування та будівельний дизайн  >  Архітектурно-будівельний дизайн та проектування  >  Готові проекти будинків та котеджів від виробника

   Готові проекти будинків та котеджів від виробника  (пропоную)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Компания AkvilonPro
Місцезнаходження: Украина, Киев, проспект 40-летия Октября, 118
Дата публікації: 25.10.2021

Кожен хто стикався із будівництвом власної оселі типу котедж знає, що основою якісно виконаних робіт є проект будинку. Тому щоб не мати головний біль та витрачені нерви треба звертатися до кваліфікованих фахівців с проектування.

Наша будівельна проектна організація AkvilonPro вже на протязі тридцяти п’яти років виконує проектування будинків та котеджів різної площини та поверховості. Кваліфіковані фахівці виконують проекти будівель на різних стадіях від зведення фундаменту до облаштування покрівель. Всі інженерні розрахунки та конструювання відбуваються згідно діючого нормативного законодавства України та відповідає всім сучасним вимогам проектування.

Нашим замовникам ми пропонуємо вже готові проекти будинків, які вже довели свою якість та надійність. Сотні проектів з каркасною та без каркасною конструктивною схемою виконані з різних надійних матеріалів. Цегла, газобетон, дерев’яні каркаси та керамічні блоки застосовані в проектах будівництва. В нашій базі готових будинків ви знайдете одно- та двоповерхові будинки с підвалами та цоколями. Також наша організація має великий успішний досвід з влаштування гаражів та навісів, що прилягають до котеджів. Всі проекти затверджуються нашими архітекторами та інженерами та мають будівельний паспорт.

Готові проекти від AkvilonPro здатні задовольнити ваші будь-які смаки та побажання для будування затишної та якісної оселі. Велика кількість сімей вже переконалися у великому професіоналізмі нашої організації та отримали зручні та безпечні будинки.

ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua