Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Конструкції  >  Жалюзі  >  Виробник жалюзі та захисних ролет

   Виробник жалюзі та захисних ролет  (продам)

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: "Альдрована Люкс"
Місцезнаходження: Украина, Львов, Зелёная улица, 153
Дата публікації: 19.01.2022

Захисні жалюзі та ролети - ефективне вигідне рішення для комфорту в кожному домі та офісі. Саме завдяки цим аксесуарам власники чи користувачі помешкань самостійно регулюють кількість світла, яке потрапляє в приміщення, запобігають, при необхідності, спостеріганню перехожих за тим, що відбувається всередині помешкання. Придбайте високоякісні аксесуари для ваших вікон в інтернет маркеті http://aldrovanaluxe.lviv.ua, і насолоджуйтесь комфортом з продукцією від виробника "Альдрована Люкс".

Покупка всього необхідного для облаштування приміщень в інтернеті - це зручно та економно. Якщо ви зацікавленні в придбанні захисних жалюзі, ролет високої якості по вигідній ціні - відвідайте онлайн ресурс http://aldrovanaluxe.lviv.ua/. Тут ви зможете обрати ідеальний для вас варіант аксесуарів для вікон, а також скористатися допомогою менеджерів нашої компанії. Відправляйте повідомлення з вашими пропозиціями чи запитаннями онлайн, або ж замовляйте дзвінок, і ми поспілкуємось з вами, надамо необхідну допомогу.

В інтернет магазині нашої компанії "Альдрована Люкс" ви можете придбати жалюзі дуже вигідно - без жодних націнок, адже ми дбаємо про те, щоб наша продукція була вам доступною. Оформити замовлення необхідних вам ролет на нашому сайті дуже легко та зручно - переходіть на aldrovanaluxe.lviv.ua та слідуйте підказкам. Покупки у нас - це економія, гарантована якість, повна відповідність товару вимогам та побажанням клієнта. Скористайтесь пропозицією.

Серед найпопулярніших товарів нашої компанії - горизонтальні жалюзі, екологічні деревяні жалюзі, вертикальні жалюзі, ексклюзивні художні жалюзі, які ефектно прикрасять дизайн будь-якого приміщення. В нас ви можете придбати надійні і зручні тканинні ролети, а також вишукані ролети із бамбуку. Якщо ви не знаєте де придбати високоякісні захисні ролети, яким завжди можна довіряти - зверніться до нас. Ми також пропонуємо нашим клієнтам надійні антимоскітні сітки різноманітних розмірів. Зверніться до нас, і ми забезпечимо вас найякіснішими аксесуарами для вікон. Ми дбаємо про ваш комфорт.


ООО "Украинская Интернет Группа "Да.Нэт"

Інформація о компанії

ИА

Контакти

Тел.: 238-26-131Факс: 238-26-13www.da.net.ua