Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Электроника и техника  >  Бытовая техника  >  Мелкая кухонная техника  >  Кулери для води в Київі

   Кулери для води в Київі  (продам)

Автор: менеджер  (на портале c 26.04.2000)
Предприятие: Компанія «Райське джерело»
Местонахождение: Украина, Киев
Дата публикации: 20.02.2018

Якісна та смачна вода – одна з головних умов доброго почуття. Компанія «Райське джерело» пропонує товар, що задовольнить найвибагливіших клієнтів. Ми забезпечуємо водою споживачів протягом багатьох років. Виробляємо особливий продукт з високим показником м’якості, що забезпечує бездоганні смакові властивості. Крім цього, турбуємося про комфорт клієнтів і постачаємо товар у зручних кулерах. Це обладнання дозволяє швидко міняти порожні контейнери на нові та користуватися чистою водою з виконанням всіх санітарно-гігієнічних умов.

На сайті компанії можна вивчити всі моделі, які мі пропонуємо придбати. Такі пристрої зручно використовувати в офісі і дома вони будуть в нагоді. Купуючи кулер для води від компанії «Райське джерело», ви будете забезпечені якісною та завжди якісною водою. Ми спеціалізуємося не тільки на продажі, а і пропонуємо послуги доставки. Наші кур’єри привезуть нові ємності та замінять порожні. Це буде робитися регулярно у найбільш зручні для клієнтів часи.

Наші спеціалісти допоможуть вибрати кулер, що стане найбільш зручним для використання. У нас є такі, що можуть встановлюватися на підлогу або на столі. Крім цього пропонуються компресорні та електроні моделі, вони можуть бути оснащені системою охолодження та підігріву. Щоб купити зручне обладнання треба враховувати не тільки об’єм та конструкцію кулера, а і багато інших його особливостей, таких як кількість кранів та їх типи, колір корпусу і таке інше. Ми впевнені у якості нашого обладнання і даємо на нього гарантію на рік. Протягом цього часу, будь які негаразди в роботі будуть виправлені максимально швидко. Але такі послуги навряд чи знадобляться. Перед тим як відправити кулер покупцю він ретельно перевіряється. Отримуємо обладнання від відомих компаній, що турбуються про свою репутацію надійних партнерів.

Інтернет-магазин дозволяє клієнтам швидко придбати обладнання. Пропонуємо також скористатися найбільш зручним варіантом оплати. Покупка буде доставлена у найбільш зручний час та після установки перевірено його дієздатність.


Объявления из рубрики "Мелкая кухонная техника" посмотреть все
Заварники bork, магазин чайников siemens
В этом разделе представлены товары магазинов, предлагающих вам чайники стеклянные, металлические, эл
Хлебопечки, печи хлебопекарные clatronic
В этом разделе представлены товары магазинов, предлагающих вам хлебопечки, печи хлебопекарные. Предс
Кофемашины и кофемолки известных фирм Jura, Saeco
Предлагаем кофемашины, кофемолки для дома и офиса, а также профессиональные кофейные аппараты дл
Кофемашины и кофеварки для дома и офиса.
Предлагаем кофемашины, кофемолки для дома и офиса, а также профессиональные кофейные аппараты дл
Низкие цены на бритвы, аэрогрили и др.
Большой выбор домашней электротехники предлагает в продажу интернет-магазин Люкс. У нас Вы можете ку
Аппарат высокого давления с подогревом воды Kärcher HDS 5 15 U

Kärcher HDS 5/15 U — компактный аппарат высокого давления с нагревом воды вертикального типа.Очень мобильный, маневренный аппарат для различных сфер применения.Большие колеса и «вертикальный» дизайн — для удобной транспортировки по лестницам/неровностям и ...

Аппарат высокого давления с подогревом воды Kärcher HDS 6 14 C

Kärcher HDS 6/14 C - 1-фазный комфортный аппарат, относящийся к компактному классу аппаратов высокого давления с подогревом воды. Очень удобное управление одной ручкой, шасси с интегрированными баками и отсеками для шланга и принадлежностей. Технические данные ...

Кофемашина Сан Марко (б у)

В связи с закрытием ресторана продам професиональную кофемашину "Сан Марко" (б/у). 3 постовая. А также на нашем складе Вы найдете професиональное б/у оборудование для комплектации баров и ресторанов.

Кофемолка Нагема (б у)

В связи с закрытием ресторана продам професиональную кофемолку "Нагема" (б/у). А также на нашем складе Вы найдете професиональное б/у оборудование для комплектации баров и ресторанов.

Посудомоечная машина Zanussi LS 9 P (б у)

В связи с закрытием ресторана продам професиональную Посудомоечную машину "Zanussi" LS 9 P (б/у). купольная. А также на нашем складе Вы найдете професиональное б/у оборудование для комплектации баров и ресторанов.