Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Туризм, праздники, спорт, отдых  >  Туризм, отдых, путешествия  >  Серіали українською онлайн

   Серіали українською онлайн 


Від стрімкого росту патріотичних настроїв в суспільстві та протекціонізму щодо державної мови на законодавчому рівні безумовно виграли українські серіали та телевізійні проекти. Якщо до 2013 року наш телеглядач був «загодований» багатосерійним «милом», яке створювалось виключно російськими творчими командами, то зараз ситуація докорінно змінилася. В ситуації, коли телеканали відчувають програмний голод, адже російський продукт дуже часто не можна пускати в ефір з тих чи інших причин, виникла сприятлива кон’юнктура для створення багатосерійних новел безпосередньо тут в Україні. Знімати «мильні опери» в Україні дешевше, ніж в Росії, тому продюсери вже бачить сенс вкладати гроші в реалізацію чисто вітчизняних телевізійних серіалів.

Паралельно з затребуваністю українського багатосерійного телевізійного продукту виник глядацький запит на переклад відомих серіалів західного виробництва на «солов’їну». Аудиторія бажає бачити, як у відомих новелах чи недавніх прем’єрах мильних опер герої розмовляють на українській мові. Підґрунтям для популяризації українського дубляжу відомих серіалів виступила не тільки специфічна політична ситуація, але й успішна реалізація подібних попередніх проектів. Переклад деякій відомих світових «мильних» хітів на мову Тараса Шевченка був настільки вдалим, що знавці навіть визнали їх якіснішими, ніж попередні російськомовні аналоги. Політики патріотичного штибу вбачають в цих процесах таку собі «лагідну українізацію», при якій в ненав’язливій формі пропагуються державна мова країни. І дійсно, дуже часто російськомовний від народження глядач з насолодою дивлячись багатосерійні історії, що озвучені на українській, непомітно для себе переходить на «солов’їну» в побуті.

Історія формування популярності серіалів в нашій країні налічує декілька відчутних хвиль-цунамі. Спочатку перед самим виходом з СССР Україна пережила підкорення глядачів «Рабинею Ізаурою», потім декілька років країна слідкувала за героями «Санта-Барбари», а вже в роки незалежності її по черзі накривали то бразильська хвиля, то мексиканська. В ближчі до нас часи сформувалось засилля російського телевізійного багатосерійного кіно на ТБ України. Серіали з РФ підкорювали тим, що їх сюжетна лінія більш достовірно лягала на життя наших глядачів, ніж сценарії латиноамериканських серіалів. Дублювання ж іноземних серіалів українсько на початках незалежності зовсім не велось і тільки введення квот для телевізійних ефірів на державній мові стало першим поштовхом для «українізації» мильних опер.

Другие объявления автора

Объявления из рубрики "Туризм, отдых, путешествия" посмотреть все
Отдых круглый год в гостиничный комплекс "Эдем"-Ку
Отель"Эдем" расположен у самого берега Черного моря.Идеальное место для отдыха,проведения конференци
Аренда вилл - 18 стран мира - более 2000 предложений
Аренда вилл в Италия - Сардиния, Испания и апартаментов. Продажа вилл в Италия - Сардиния, Испания.
Отдых в Трускавец, Лечение в Трускавце
Отдых и лечение в санаториях курорта Трускавец, организация лечения и отдыха в Трускавце на - www.gl
Трускавец, санатории, пансионаты
www.globus-tur.at.ua - Организация лечебных туров курорта Трускавец, отдых в санаториях Трускавца, л
Туры и отдых в Исландии от фирмы РекТурс
Туры в Исландию от туристической компании РекТурс открывают новый удивительный мир первозданной, сев
Рубильники в Украине.разрывные и перекидные
3
Рубильники в Украине.разрывные и перекидные

Компания ТОВ «Печерськ Рембуд»предлагает рубильники  производства Украинских заводов,«КЭАЗ» и «Коренево» («Курского электроаппаратного завода» и «Кореневского завода низковольтной аппаратуры» соответственно)разрывные и перекидные (реверсивные) с дугогасительными камерами.Краткий ...

Каталог товаров и услуг на портале Truler
4
Каталог товаров и услуг на портале Truler

При необходимости воспользоваться каким-либо конкретным типом услуг каждый человек открывает интернет, осуществляя поиск оптимального в финансовом плане предложения от специализированной организации. Существуют и другие варианты поиска активных предложений, которые ...