Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Фінансові послуги  >  Банківська діяльність  >  Як відкрити депозит в Агропросперіс Банку

   Як відкрити депозит в Агропросперіс Банку 

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Агропросперіс Банк
Місцезнаходження: улица Дегтярёвская, 27Т, Киев
Дата публікації: 30.11.2020

Депозит в банку – популярний варіант отримувати додатковий дохід з вільних грошей, до того ж вигідний. Щоб таке вкладення було максимально безпечним, варто довірити його Агропросперіс Банку.

Що потрібно для відкриття депозиту

Депозит в банку відкрити доволі легко. В першу чергу варто визначитися, в якій валюті буде вклад, адже від цього залежить ставка депозиту. Далі необхідно обрати один із варіантів вкладу, які пропонує банк. Вони можуть відрізнятися за терміном і порядком виплати процентів. Також є різні депозити для фізичних осіб залежно від можливості їхнього поповнення, дострокового розірвання чи часткового зняття. Зазвичай найвищі відсоткові ставки по депозитах - при їх виплаті у кінці терміну без можливості поповнення. Саме таким є вклад «Класичний +», який пропонує Агропросперіс Банк.

Які документи знадобляться

Перелік документів доволі простий. Для оформлення вкладу знадобиться:

  1. Паспорт або документ, що його замінює
  2. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків – для резидентів
  3. Пенсійне посвідчення – при бажанні пенсіонерів оформити депозити в гривні Класичний та Класичний + з підвищеною процентною ставкою

Якщо фізична особа провадить незалежну професійну діяльність, то їй доведеться надати також копію документа про взяття на облік відповідним контролюючим органом.

Окремо подають документи про походження доходів політично значущі особи, члени їх сімей та пов’язані з ними. Також підтвердити походженні коштів необхідно, якщо сума вкладу 400 000 гривень і більше.

Внести гроші на депозитний вклад можна готівкою через касу банку або переказати безготівково.

Як отримувати проценти за вкладом

Отримувати відсотки по депозиту для фізичних осіб можна на поточний рахунок і безкоштовно знімати в касі банку або картку по депозиту. Обравши другий варіант, клієнт отримує можливість реєстрації інтернет-банкінгу. Саме там можна переглянути залишок, простежити рух грошей, проводити певні операції з грошовими коштами.

Дострокове розірвання

Якщо ж клієнт банку захоче достроково розірвати депозит, що можливо у випадку оформлення вкладів «Гнучкий» та «Ощадний», то сума нарахованих відсотків за період його розміщення буде перерахована за штрафною процентною ставкою. Але важлива умова – розірвати депозитний договір можна не раніше, ніж через два місяці після розміщення.

Пролонгація

Усі депозити, крім «Капітал» автоматично пролонгуються, якщо клієнт не написав заяви про відмову від пролонгації до закінчення терміну дії вкладу.


Оголошення із рубрики "Банковская деятельность"переглянути все
Банковские услуги, брокерское обслуживание от банка Премьер БКС
Когда у человека появляются отложенные деньги, в его голове сразу возникает вопрос: как их сохранить
Можно ли взять кредит с плохой кредитной историей
Банки не всегда дают кредиты с плохой КИ, но получить финансовую помощь все же возможно. С такими кл
Как и где можно взять кредит временно безработному
Современный мир - это мир постоянной гонки. Человек хочет закончить курсы, заниматься своим хобби, п
Возьму кредит под залог
Возьму кредит под залог недвижимости (магазин,склад,квартира) для расширения торговли автозапчастя
Кредит
Возьму кредит под высокий процент без залога в размере 2000$ на срок 6 месяцев. Нотариальное оформле
Кредиты наличными в Мелитополе, Энергодаре, Пологах, Новониколаевке
1
Кредиты наличными в Мелитополе, Энергодаре, Пологах, Новониколаевке

Срочно нужны деньги? Где взять кредит наличными, если банк не выдает кредит? Решение есть! Приходите в Экспертный Центр Кредитования! Малый бизнес | Потребительские кредиты| Экспресс-кредиты Только лучшие предложения для всех: неофициально и официально трудоустроенных, ...

Займы на карту онлайн в Украине
1
Займы на карту онлайн в Украине

Получить займ онлайн на карту - очень популярная услуга в Украине в последнее время. Это связанно с тем, что большинству людей важно сэкономить время, и получить качественное решение финансовых вопросов здесь и сейчас. Тратить время на поездку в банк и ...

Выбор банка во Львове: Какие параметры следует учитывать?
1
Выбор банка во Львове: Какие параметры следует учитывать?

Введение Подбор надежного и подходящего банка – это важный этап в финансовом планировании как для частных лиц, так и для бизнесов. В городе Львове, который славится своей культурой, историей и экономическим развитием, существует множество банков, предлагающих разнообразные ...