Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Электроника и техника  >  Мобильные, КПК, смартфоны, плееры  >  Захищені смартфони Sigma в Україні

   Захищені смартфони Sigma в Україні  (продам)

Автор: менеджер  (на портале c 26.04.2000)
Предприятие: Компанія "Sigma mobile"
Местонахождение: проспект Степана Бандери, 8, Київ
Дата публикации: 29.01.2020

Коли всі навколо жадають стати володарем модного, дорого, нафаршированого небаченими досі функціями смартфону, є серед нас ті, кого в подібних апаратах найперше цікавить їх захищеність. Ця характеристика мобільного гаджету визначає його спроможність витримувати екстремальні умови користування: значний механічній вплив, температурні піки, контакт з вологою, брудом та пилом. Зараз ми говоримо зовсім не про «гіків», чиє бажання мати смартфон з функціональністю всюдихода базується лише на інтересі до визначних технічних характеристик. Найчастіше подібній параметр смартфона цікавить тих громадян, чий спосіб життя визначається наявністю тих чи інших небезпечних для електроніки факторів.

Захищений смартфон потрібен:

  • поціновувачам екстремальних видів відпочинку;
  • військовим та представникам інших професій, пов’язаних з роботою в тяжких умовах;
  • дітям, які демонструють необережне поводження з смартфонами;
  • туристам, мандрівникам та тим, хто має часті професійні відрядження.

Смартфони з підвищеною здатністю протистояти агресивним зовнішнім факторам створило багато знаних та не дуже брендів. Можна відшукати такі у авторитетів типу Apple чи Huawei, звернути увагу на широко відомих у вузьких колах «китайців» DOOGEE, Runbo та Blackview чи вибрати собі модель на сторінці https://sigmamobile.net/products/zaschischennue-smartfony/ української торгової марки Sigma. Визначенням захищеності апарату виступає такий маркер, як відповідність класу по стандартизації International Protection Marking. Тобто є прийнята класифікація, де вказано, що параметри IP68 та IP69 можуть бути доказом певного рівня пило- та водо- непроникності смартфона. Якщо виробник вказав такий клас захищеності мобільного гаджету, то користувач може бути впевнений – телефон не боїться бруду та занурення в воду.

Але активний образ життя чи певна професійна діяльність у складних умовах створюють небезпеку не тільки у вигляді проникнення в корпус пилу чи вологи. Дуже часто смартфон стає жертвою падіння чи контакту його дисплею чи корпусу з твердим предметом. Тому крім класу по IP потрібно звертати увагу і на те, з чого зроблена його оболонка. Зараз на ринку представлені корпуси з загартованого скла чи металу або з прорезиненим поверхневим захистом.

Крім того, якщо розмова йде про смартфон, а не банальний кнопковий телефон, який неможливо вбити, то потрібно звертати увагу ще й на його «начинку». Продуктивність апарату визначається потужністю його процесора та об’ємом оперативної пам’яті. Виробники, що роблять ставку на рівень захищеності, можуть навмисно піти по шляху економіє на технічних можливостях смартфону. І зовсім не прийнятним для подібних апаратів, що призначені для активного використання поза житлом, буде мала ємність батареї.


Объявления из рубрики "Мобильные, КПК, смартфоны, плееры" посмотреть все
каплю дёшеве
Куплу дёшево стартовые пакеты б/у!
Продаю телефон NOKIA 6610i
Телефон новый NOKIA 6610i (со встроенной фотокамерой), на гарантии, заканчивается в сентябре 2005 го
труба_ру
Продам два новых Samsung c200 со всеми документами-с одним хожу - второй еще даже не распечатывал-ес
Мобильные телефоны оптом и в розницу!
Мобильные телефоны по ОЧЕНЬ низким ценам, на любой вкус, цвет, финансовую возможность! Доставка. Гар
Оригинал!!!
Alcatel LG__Motorola MPx200-360$ E398ua-320$ C380-ua122$ C550ua-135$ C650ua-149$ C350ua-100$ V3(NEW)