Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Электроника и техника  >  Бытовая техника  >  Пылесосы  >  Промислові пилососи Starmix

   Промислові пилососи Starmix  (продам)

Автор: менеджер  (на портале c 26.04.2000)
Предприятие: Компаня "Starmix"
Местонахождение: Украина, Киев
Дата публикации: 25.04.2020

Для прибирання в будинку або квартирі багато хто вибирає стандартні побутові пилососи. Однак, для виконання виробничих завдань потужності буде недостатньо. Тому краще підібрати промислову модель. Цей різновид пилососів допоможе позбутися пилу та залишків будівельного сміття. Щоб купити промисловий пилосос високої якості, рекомендуємо перейти на сайт http://starmix.kiev.ua. Там розміщено безліч моделей пилососів, які відмінно справляються з поставленими завданнями.

Особливості промислових пилососів

Фахівці стверджують, що основна відмінність їх полягає в високій продуктивності. На виробництві і будівельних майданчиках потрібна потужна техніка, яка допоможе впоратися зі складними завданнями. У промислових пилососах багато виробників передбачають потужні мотори та наноси. Ці елементи здатні створити необхідний вакуум і повітряний потік. Професіонали стверджують, що потужність може перебувати в межах від 1 до 50 кВт.

До відмінностей також відносять великий бак для сміття. Залежно від обраної моделі ємність контейнера може складати кілька літрів. При виготовленні виробники зазвичай застосовують нержавіючу сталь. Вона гарантує високу надійність та довговічність. Для безперервної роботи професіонали можуть застосовувати трифазні промислові пилососи. На них встановлюють потужні мотори, які здатні працювати цілодобово. Для вибору моделі перейдіть за посиланням на http://starmix.kiev.ua/promislovi-pilososi.html.

Як вибрати якісний промисловий пилосос?

При виборі відповідної моделі потрібно враховувати призначення і сферу застосування. Спочатку потрібно визначитися, як буде застосовуватися пилосос в подальшому. Для прибирання сухого пилу досить вибрати стандартні моделі. Вони знаходяться в середньому ціновому сегменті. Для виконання великого обсягу робіт будуть потрібні трифазні пилососи. При виборі професіонали рекомендують звернути увагу на наступні критерії:

  1. Визначити сферу застосування.
  2. Ступінь захисту.
  3. Конструктивне виконання.
  4. Продуктивність промислового пилососа.
  5. Ступінь фільтрації.

Якщо на виробництві передбачена потужна електрична мережа, то перевагу можна віддати пневматичним моделям. Ці моделі мають низький рівень шуму та не викликають дискомфорту. Для збору рідини потрібні спеціальні моделі з вологозахистом двигуна та інших елементів. Агрегати мають високу ціну, але здатні виконувати великий перелік завдань.


Объявления из рубрики "Пылесосы" посмотреть все
Бытовое техника: утюги, гладильные доски, парогенераторы, пылесосы
Предлагаем новое решение старой проблемы, позволяющее уменьшить затраты времени на глажку в 2-3 раза
Продам моющие пылесосы (с шампунем)
Продам итальянские моющие пылесосы (с шампунем). Под заказ. Срок исполнения - неделя. Цены намного н
Пылесосы с водной фильтрацией
Продаю пылесосы с водной фильтрацией Aura Roboclean (аналог Rainbow). Цена 1280 у.е. Тел.: (095)548-
KARCHER
Оборудование KARCHER (Германия) для автомоек и другие разнообразные профессиональные системы обеспеч
Фильтры одноразовые для любого пылесоса
Производим и ДЕШЕВО реализуем запатентованные одноразовые (сменные) фильтры для импортных и отечеств
Фильтры фильтра фильтр набор комплект Томас Твин Thomas Twin tt ts12
4
Фильтры фильтра фильтр набор комплект Томас Твин Thomas Twin tt ts12

Продам набор, комплект фильтров для пылесоса Томас Thomas Twin/ Genius/ S1/ TT/ T1/ T2/ hygiene Комплект фильтров для пылесоса Томас Thomas линейки Twin/ Genius/ S1/ TT/ T1/ T2/ hygiene  состоит из пяти фильтров: HEPAFilter H. E.P. A фильтр арт. 195180, Фильтр ...

Пылесосы Томас в России
4
Пылесосы Томас в России

Чистота обязательно должна присутствовать в жилище каждого человека, поскольку она заметно повышает шанс того, что ваш организм не будет затронут болезнью. Благо, вариантов того, как поддерживать чистоту в жилище, немалое количество, о чем и хотелось бы ...