Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Будматеріали та конструкції  >  Конструкції  >  Двері, ворота, бар'єри  >  Мобільні огорожі у Києві

   Мобільні огорожі у Києві 

Автор: менеджер  ( 26.04.2000)
Підприємство: Компания "Спирит"
Місцезнаходження: улица Бориспольская, 7, Київ
Дата публікації: 20.01.2021

Встановлення постійної огорожі навколо території масового заходу, приватного будинку або організації комерційного типу – це чималі витрати, котрі іноді можуть бути і не по кишені. Але мова йде не лише про фінансові витрати, адже необхідно створити проект паркану, потім його правильно встановити і час від часу за ним доглядати. Тому, якщо немає зайвого часу та грошей, на порятунок прийдуть мобільні огорожі. Ці конструкції виконуватимуть ті самі функції, що й стаціонарний паркан, проте їх швидше встановлювати та демонтувати.

Мобільні огорожі дуже зручні, особливо якщо вони необхідні лише на обмежений термін часу. Головні завдання тимчасового паркану:

  • забезпечення статусу приватної території;
  • запобігання розкраданню майна;
  • захист від можливого проникнення.

Головні вимоги до мобільного паркану

Сучасні тимчасові огорожі просто незамінні при проведенні масових заходів, коли треба розділити величезну кількість людей або обмежити присутність на певній території. Сітчасті тимчасові паркани можуть бути використані для чіткого окреслення напрямку руху транспорту. Зовнішній вигляд, конструкція і склад таких огорож повинен відповідати деяким критеріям:

  • Чіткі габарити, щоб вони дозволяли використовувати їх за призначенням. В більшості випадків, їх роблять достатньо високими.
  • Особливість конструкції повинна забезпечувати легке встановлення та демонтаж паркану. Використовувати поглиблення фундаментів в такому разі, не є доцільним.
  • Загальна міцність конструкції повинна бути на високому рівні, а основа надійною. Можливість знищення або руйнування повинно бути мінімальною.
  • В конструкції повинна бути передбачена опція часткового демонтажу, якщо, наприклад, треба створити посеред паркану шлях для проїзду техніки.
  • Вироби даного типу повинні бути стійкими до механічних пошкоджень, та корозії в наслідок дії навколишнього середовища.

Замовлення огорожі

Компанія «Спіріт» пропонує низку послуг, починаючи від купівлі мобільної огорожі і до її встановлення. Також можна замовити проект паркану та різних інших огорож. В асортименті, представленому на сторінці https://spirit.ua/catalog/mobilnoe-ograzhdenie/, огорожі висотою 1,5 м і 2 м, з цинковим покриттям. Якщо треба професійна консультація, фахівці компанії «Спіріт» допоможуть у вашому питанні.


Оголошення із рубрики "Двери, ворота,барьеры"переглянути все
Двери, окна, световые люки из пластмасс
Двери, окна, световые люки из пластмасс, Двери, окна, световые люки и застекленные крыши металлическ