Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Медичні послуги  >  Консультація  >  Психолог-психоаналітик Христина Рахубовська

   Психолог-психоаналітик Христина Рахубовська  (пропоную)

Автор: khrystynarakhubovska  ( 13.12.2022)
Підприємство: khrystynarakhubovska
Місцезнаходження: улица Святошинская, 27а, Вишневое, Киевская область
Дата публікації: 13.12.2022

Мене звати Христина Рахубовська.Я — психолог-психоаналітик з 10-річним досвідом,сертифікований спеціаліст EuroPsy.
Психоаналіз – це спосіб глибинної роботи з перебудови психіки. Консультація психоаналітика здатна змінювати особистість та характер людини, навіть якщо здається, що змінити нічого не можна.
Основна моя спеціалізація — самооцінка. За заниженою або завищеною самооцінкою, як правило, ховається комплекс інших проблем та причин. Мої клієнти спостерігають, що в результаті роботи зі мною вони почуваються більш впевнено, їм краще вдається розуміти, чого вони хочуть, і відстоювати це.
Іноді дуже важливо отримати професійний погляд з боку, а також психологічну підтримку незалежної та не залученої в ситуацію людини, яку часто не можуть надати наші близькі та друзі.
Часто для зручності моїх клієнтів я проводжу онлайн-консультації з відео або без. Це забезпечує комфорт сеансу в будь-якому зручному для Вас місці.

Реклама

Оголошення із рубрики "Консультации"переглянути все
Кардиология | Медицинский центр Rishon
Кардиолог в Харькове Консультация хорошего кардиолога Диагностика заболеваний с
Кто такой диетолог и кому он нужен?
Еще не так давно на слуху у всех были разнообразные диеты: гречневая, Дюкана, м
Ринопластика в клинике Украинская академия пластической хирургии
Надоела горбинка на носу или нос неправильной формы? Хотите выглядеть идеально!? Украинская а
Удаление сосудов на лице и ногах со скидкой -25%
Хватит комплексов! Пришло время влюбиться в себя идеальную! Сеть клиник Эстет Центр приглашает
Суперпрофессиональный врач-невропатолог в Киеве
Профессионал - ВРАЧ-НЕВРОПАТОЛОГ в Киеве приглашает на прием. Доктор с большим опытом р