Добавить объявление

Сауна "Александрія" - це повний спектр послуг для Вашого здоров’я та краси.  (продам)

Звоните:(067) 175-60-40

Сауна "Александрія" - це повний спектр послуг для Вашого здоров’я та краси. Ми допоможемо Вам віднайти душевний спокій та засяяти Вашій природній вроді з новою силою.
Лазня на дровах та Фінська сауна сімейного типу розрахована на компанію від 6-12 чоловік.
У нас Ви почуватиметесь затишно і комфортно. Температурний режим регулюється за Вашим бажанням, максимальне нагрівання сауни 110º С. Сухий пар у поєднанні з аромомаслами, якими ми поливаємо камені, легко переноситься, допомагає розслабитись та виводить з організму токсини, покращує обмін речовин, очищає тіло та омолоджує весь організм.
Завдяки використанню контрастного великого басейну (температура води 20º) загартовується організм, «тренуються» стінки судин.
У проміжках між відвідинами сауни Ви можете розслабитись у зручній кімнаті відпочинку, поспілкуватись з друзями попиваючи зелений чай та переглядаючи улюблені телепередачі.

Фінська сауна – вартість від 100грн. Лазня на дровах - вартість від 120грн/год.

Постійні знижки!

Святкуйте Дні Народження та іменини у Нас! Знижка 10% при пред'явленні документа.

Сауна "Александрія" розташована у Личаківському районі м. Львів, вул. Зелена 109 навпроти стадіону «УКРАЇНА»

Перебуваючи у нашому закладі Ви забудете про буденність, відпочинете душею і тілом, та захочете повертатись до нас знову і знову.

Реклама

Объявления из рубрики "Медицина, косметология" посмотреть все
Спа Салон "Золотой хамам"
"Золотой Хаммам" предоставляет на выбор различные SPA процедуры по уходу за телом: - как скрабы,
Имидж консультирование.
Здравствуйте! Я - Екатерина Переверзева, профессиональный стилист, шоппер, консультант по созданию
Сауна
Предлагаем посетить сауну,,Сидней 2000.., в центре города!По ул.Красноармейская 120. Апартамент до
Наращивание ресниц г. Одесса
Профессиональное наращивание ресниц различными методиками: классическое наращивание, объем 2d, объем
Маникюр,педикюр.
Студия ногтевого дизайна "Шанель"город Днепропетровск предлагает все виды маникюра,педикюра.Наращива