Добавить объявление

   Підщепа (подвой) М-9,М-26,ММ-106  (продам)

Цена:3 грн.

М-9!!!польська карликова підщепа. Достатньо зимостійка, добре сумісна з основними сортами. Яблуня на ній підщепі добре росте і щедро плодоносить на родючих достатньо зволожених чорноземах опідзолених, темно-сірих і сірих опідзолених грунтах. Дерева починають плодоносити на 2-3-й рік після садіння однорічок, мають досить ламкі корені, які часто ростуть однобоко і розмішуються в поверхневих шарах грунту. Вирощувані на цій підщепі дерева слабо закріплюються в грунті і потребують постійної опори не переносять перезволожених грунтів. Дерева на цій підщепі, не слід висаджувати на бідних піщаних, важких глинистих, торфоболотних і кам'янистих грунтах. Висоту дерев легко утримувати обрізуванням у межах 2,2-2.5 м. Кореневої порослі в саду утворюється дуже мало.
М-26!!!Польська полу карликова підщепа, виведена в Англії від схрещування М 16 і М 9. Дерева на М 26 вступають у плодоношення на 3-4 рік після посадки. Сумісний з більшістю сортів яблуні. Стійкий до морозів Урожайність з одиниці площі висока. Плоди високої якості дозрівають пізніше ніж на М 9 краще зберігаються. Закріплення в грунті недостатньо, тому потребує постійної опорі.
       ММ-106- Високоросла підщепа,виведена в Англії.Яблуні досягають висоти 3.5-6 метрів висоти,дерева починають вступати в плодоношення на четвертий-пятий рік.Потребує опори перші 3-4 роки.

Реклама

Объявления из рубрики "Семена, саженцы" посмотреть все
горох зеленый зекон 2 рр
горох зекон 2 репродукция. показатели ГОСТ
Куплю семена подсолнечника крупноплодного кондитерского
 Куплю подсолнечник кондитерский куплю СЕМЕНА КОНДИТЕРСКОГО
Луковицы тюльпанов
Сорт: Строн голд -500 шт Лувр - 500 шт Династия -
Куплю просроченный посевной материал!
предприятие на постоянной основе закупает посевной материал с истекшим сроком годности (кукуруза, по
Топиарное озеленение!!!
Для школ, детских садиков, учебных учреждений, магазинов, спортивных и бильярдных клубов