Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Стоматологія  >  Стоматология в Симферополе.

   Стоматология в Симферополе.  (пропоную)

Ціна: договірна
Автор: Валентина  ( 05.12.2012)
Місцезнаходження: Україна, Крим, автономна республіка , Сімферополь
Дата публікації: 05.12.2012

Стоматология в Симферополе. Стоматологическая клиника "МЭТР-СТОМ". Симферополь - Стоматология на Украине. Стоматологические клиники в Крыму. Лечение зубов в Крыму. Стоматологические услуги в Симферополе. Стоматология в Крыму. Стоматологическая клиника в Симферополе. Стоматология в Симферополе. Протезирование зубов в Крыму, имплантация зубов, лечение пародонтоза, лечение пародонтита, реставрация зубов, металлокерамика.
Украина, АР Крым, г.Симферополь, ул. Менделеева, 2


Реклама

Оголошення із рубрики "Стоматология"переглянути все
зубной техник, керамист
Изготовление металлокерамики (Duceram Kiss), штифтов, цельнолитое, бюгельное протезирова
Стоматологические услуги
Добро пожаловать! Вас приветствует клиника"Сандора М". Наша специализация: Семейная стоматоло
Услуги врача-стоматолога в г. Николаев
Врач стоматолог Голубничий А.В. г. Николаев, ул. Артема, 14/2 (0512) 72-04-85, (067) 262-74-51 ww
Лечение зубов, стоматология - недорого (Харьков)
Высококвалифицированные специалисты и профессиональные стоматологи Харьковской поликлиники "Санодент
Тотальная имплантация зубов - Что это? Как происходит?
Зубные имплантаты – преимущества и недостаткиИмплантация зубов появилась достаточно давно и сумела п
Зуботехнічна лабораторія «Стоматології від А до Я»
1
Зуботехнічна лабораторія «Стоматології від А до Я»

Стоматологія від А до Я пропонує послуги зуботехнічної лабораторії. Зуботехнічна лабораторія «Стоматології від А до Я» спеціалізується на виготовленні кераміки, металокераміки, прес кераміки, вінірів, фарфорових коронок, знімному протезуванні всіх видів протезів ...

Протезування зубів для пенсіонерів
4
Протезування зубів для пенсіонерів

На жаль, ніхто з нас не молодіє. З роками всі системи людського організму піддаються зносу, це стосується, в тому числі і зубів. Втрачаються їх мовна, жувальна і естетична функції і відновленню вони не підлягають. Протезування зубів у Львові для пенсіонерів найкращий ...