Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Земельні ділянки  >  Земельна ділянка біля Набережної ім Стефаника

   Земельна ділянка біля Набережної ім Стефаника  (продам)

Ціна: 13 000 Євро

Продам земельну ділянку 4, 26 сот,  2 хв пішки від вул.  Набережної,  цією ж і дорогою заїзд машиною.  На ділянці є світло,  вода.  Цього року залили фундамент під будівництво 2-х поверхового будинку з підвалом. Також на ділянці є два вагончика.  Ділянка знаходиться на території садового товариства але вулиця передана до м.  Івано-Франківська.


Реклама

Оголошення із рубрики "Земельные участки"переглянути все
Земельный участок 18га , С/Х назначение.
Земельный участок 18 га, С/Х назначение, частная собственность, Березанский район, Николаевской обла
Продам участок на 11 ст. Фонтана/ Фонтанская дор под дом в Одессе 10 соток у моря, Госакт
Продам земельный участок 10 соток у моря Фонтан 11 ст/ Фонтанская под дом в Одессе,. Есть Госакт. Хо
Продам земельный участок 25 км. от Киева
Киевская область/Вышгородский район/село Круги, ул. Ватутина. 33сот. приватиз. земли. Земельный акт
Земельный участок под застройку г. Полтава, Яр-10 сот. торг
Земельный участок под застройку г.  Полтава,  Яр - 6 сот.   по документам,  в действител
Срочноо без посредничества продам свой участок в центре с. Фонтанка
Без посредников продам СРОЧНО участок в центре с. Фонтанка проулок Кооперативный, 29 а Коминтерновск
Продам земельну ділянку біля лісу
1
Продам земельну ділянку біля лісу

Продам рівну земельну ділянку біля лісу 20с. у с. Халеп'я. Поруч центральна дорога, комунікації. 10 хв. до р. Дніпро. Власник

Земельна ділянка в смт.Міжгір я
3
Земельна ділянка в смт.Міжгір я

Продається земельна ділянка під будівництво приватного будинку в смт.Міжгіря( Закарпатська обл.) Ділянка розташована на вул.Набережна. Площа ділянки - 0.0940 га .Ділянка на забудованій вулиці. Комунікації біля ділянки. 5-8 хв до центру. Поряд ліс, гори та ...