Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Фінансові послуги  >  фінансова допомога

   фінансова допомога  (пропоную)

Ціна: 800 грн.

Привіт Sir / Madam!
Дозвольте мені зв'язатися з вами сьогодні. Я хотів би повідомити вам, що я людини, який робить ставку на поставку кредитів для того, щоб допомогти людям, які потребують кредит для задоволення фінансових потреб.
Всім відомо про те, що криза, яку переживає континент послабило наші банки і фінансові інститути. З них, я хотів би поділитися мій кредит на всіх серйозних людей, будь то забороняє безробітними або банківський файл.
Я також звертаюся до людей, які шукають фінансову допомогу для проекту або погасити борг.
Мій пропозицію кредиту є від 1000 до € 500 000 для будь-якого, здатного погасити його з цікавістю на 3% і терміном погашення оборотному.

Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Финансовые услуги"переглянути все
Вам нужна Квартира – приходите к Нам, но не берите….
Вам нужна Квартира – приходите к Нам, но не берите Ипотеку Сравнение Ипотеки и Компании «Зелён
Более 100 Квартир получено с помощью этой Компании
Более 100 Квартир получено  с помощью этой Компании Этот Труд оценен и самим Государством! Я
надійне кредитування
Bonne blessure. Je vous do
Кредит от частного инвестора
Без поручителей! Без справки о доходах! Без лишних вопросов! Валюта кредитования – гривна, дол
Вы в долгах и хотите оплатить весь свой долг?
1
Вы в долгах и хотите оплатить весь свой долг?

Вам нужен кредит без справки, справки о доходах или справки с места работы? Мы предлагаем всевозможные кредиты и финансовую помощь физическим лицам, инвесторам в недвижимость, бизнес-клиентам и компаниям во всех городах Казахстана, Беларуси, Молдовы и ...

Кредит под залог недвижимости от частного инвестора под 1,5% в месяц
1
Кредит под залог недвижимости от частного инвестора под 1,5% в месяц

Вам нужен займ под залог недвижимости в Киеве или Киевской области? Получите кредит с процентной ставкой 1,5% в месяц БЕЗ справки о доходах, с плохой кредитной историей в компании «UniGroup». Условия кредитования в «UniGroup» выгодны как для физических, так ...