Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Туризм, свята, спорт, відпочинок  >  Організація шоу, урочистостей, корпоративів.  >  Послуги ведучих та артистів  >  Ведучий на новорічні та різдвяні корпоративи та свята, музика, ді-дж

   Ведучий на новорічні та різдвяні корпоративи та свята, музика, ді-дж  (пропоную)

Ціна: договірна

Новорічне  святкування  зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні костюми на Ваших гостях - і все це для Вас!
    Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як важливо всім піти від «сірих» буднів і «зануритися» в свято, у світ радості і веселощів.  Я, майстер перевтілень, шоумен, тамада і ведучий на новорічну ніч, Комарницький Юрій, можу зробити з вашого корпоративу справжню зимову казку і зарядити колектив позитивною енергією на весь наступний рік. Мій стиль ведення - це хороший настрій, тактовність, інтелігентний гумор та легка імпровізація, без «універсальної» програми.
  А вдало підібрана музика від нашого Ді-джея, під вподобання будь-якої компанії, зроблять святковий вечір по-справжньому незабутнім.
   Серед моїх клієнтів фірми і компанії: «Ельдорадо», AVON, «555», « Джміль», Приватбанк, ОККО, Проктер анд Гембл, А Ля-Мінута, Українські делікатеси, та інші компанії та приватні особи.
Телефонуйте і ми все детально обговоримо.


Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги ведущих и артистов"переглянути все
Вызов деда мороза домой, в офис, в кафе
Если Вы  отите поздравить своих сотрудников необычно- пригласите нашего деда мороза.  Хо
Новый год- детвора подарков ждет. Дед Мороз.
Для детей "больсых" и  очень Больших. Сказка приходит туда ,где ее  ждут , домой, на раб
Шоу «Танцующий художник», золотая пыль от «creative show»
Шоу «Золотая пыль» – это не просто новый вид искусства, а невероятное сочетание мастерства художника
Шоу «Песочная анимация» от «creative show»
Если Вы хотите сделать Ваш праздник грандиозным, то с помощью нашей студии «CREATIVE SHOW» Ваше корп
Предлагаем африканский свадебный ритуал
Предлагаем африканский свадебный ритуал, который состоит из трех частей.  В этот д
Весільний ведучий Михайло Мамчур
10
Весільний ведучий Михайло Мамчур

Професійний ведучий на Ваше свято: весілля, ювілей, день народження, родини, хрестини,випускний вечір, а також корпоративну вечірку. Індивідуальний підхід до кожного, цікава программа, веселі конкурси. З ведучим Михайлом Мамчуром, Ваше свято стане незабутнім. ...

Ведучий на новорічні, корпоративи та різдвяні свята
3
Ведучий на новорічні, корпоративи та різдвяні свята

Новорічне  святкування  зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це ...

Ведучий на новорічні корпоративи
5
Ведучий на новорічні корпоративи

Новорічне  святкування  зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценарії, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це ...

Комплекс послуг по організації та проведенню святкових заходів.
1
Комплекс послуг по організації та проведенню святкових заходів.

Організація і проведення корпоративних заходів, урочистих заходів, дитячих свят, V.I.P. заходів. Організація заходів від підбору місця проведення і розробки програми (написання сценарію) до технічного забезпечення та логістики. ...