Добавить объявление

   Слуховий апарат - підсилювач звуку Ear Zoom (ІАР зум)  (продам)

Цена:260 грн.

Підсилювач звуку Ear Zoom слуховий апарат - підсилювач слуху - дуже потужний, непомітний і легкий, який здатний підсилювати звук без втрати його якості.

Технічні характеристики Ear Zoom (Иар Зум):

1. Колір чорний

2. Відстань - до 30м.

3. Підсилення до 60 Дб.

Не всі люди мають можливість повноцінно чути навколишній світ і при цьому відчувають себе некомфортно, але не варто зневірятися, фахівці даної області розробили унікальний апарат, який допоможе впоратися з цією недугою.

Підсилювач звуку Ear Zoom слуховий апарат - підсилювач слуху - дуже потужний, непомітний і легкий, який здатний підсилювати звук без втрати його якості.

Ви зможете без докладання зусиль, завжди вислухати співрозмовника. Апарат дуже схожий на мобільну фурнітуру, тому не кидається в очі стороннім людям. Самостійно можна регулювати гучність, що б було зручно використовувати на масових заходах, таких, як спортивні змагання, на святах, за містом і в домашніх умовах.

Підсилювач звуку Ear Zoom оснащений головними передовими технологіями мікроелектроніки. Непомітно замаскований під Bluetooth, здатний підсилювати звуки на відстані тридцяти метрів до 60 децибел.

Ви маєте можливість чути найменші шепоти з точною ясністю. Підсилювач звуку прекрасно підійде не тільки тим, хто погано чує, а й для тих, хто перебуває на конференції, в театрі, на фестивалі, де дуже шумно і розмова ведеться на великій відстані від вас. Латексні навушники йдуть різних розмірів, що дозволить Вам підібрати саме свій підходящий варіант. Завдяки позиціях вмикача і вимикача, апарат можна використовувати тільки за призначенням, цим продовжуючи термін ваших батарейок. Коли батарейка починає сідати, то і якість апарату погіршується, її слід замінити на нову батарейку. Якщо це не допомагає, слід перевірити - чи не забруднений вушний клапан сіркою, чи правильно встановлена гучність сигналу і щільно закритий відсік для батарейок.

Пам'ятайте! Підсилювач звуку Ear Zoom (ІАР зум) не водонепроникний, його не можна використовувати під дощем, він боїться попадання води на корпус. Якщо раптом вода потрапила, слід негайно дістати з приладу батарейки і покласти його в тепле місце, для швидкого висихання. Відновлення роботи можливе тільки після повного висихання.

Характеристики:

Країна виробництва Китай


Реклама

Объявления из рубрики "Медицинская аппаратура, инструмент" посмотреть все
Циркулярный сшивающий аппарат
ПОКАЗАН К ПРИМЕНЕНИЮ: - операции на пищеводе - операции на жел
Массажный стол "Геркулес"
Вы ищете надежный массажный стол? ГК "Юкон" является ведущим производителем массажных столов и ко
Рентген.трубка 0,006 БД24-45
Рентгеновская трубка 0,006 БД24-45 служит для специальных медицинских применений. Новая.
Рентгеновская трубка 1,5 БПВ7-150
Рентгеновская трубка 1,5 БПВ7-150. имеется в наличие. гарантия предусмотрена один год.
Рентгеновская трубка ROK T 30/50
Рентгеновская трубка ROK T 30/50 служит для специальных медицинских применений. новая. е