Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Електроніка та техніка  >  Мобільні, КПК, смартфони, плеєри  >  Apple iphone 7 Plus / iphone 8 / Samsung Note 8

   Apple iphone 7 Plus / iphone 8 / Samsung Note 8  (продам)

Ціна: договірна

Hello, you can now get original Apple iphones, Samsung phones and other electronics at good rates, i am verifiable seller doing business for 11 Yrs now.i import them directly from the United States and can deliver items to any country.these phones are factory unlocked and worked with any carrier in any country.

ALL AVAILABLE PRODUCTS:

Apple iphone 7/7 Plus, 6S / 6S Plus, iPhone 6 / 6S, iPhone5 / 5s /. Apple Macbook Pro, Apple Macbook Air, Apple iPads, Tablets, Samsung Galaxy S8 EDGE / S8 +, Sony PS4, Nikon / Canon Digital Camera, TV sets, A / C, Musical Instrument etc.


(APPLE IPHONES MADE IN CALIFORNIA USA 100% ORIGINAL-NOT CHINA OR REFURBISHED)

Pls forward all questions and inquiries to me, and I would be willing to answer your questions and assist you with your order.

Email: centurymobileedge@gmail.com

WhatsApp Number: +17089791349

LOOKING FORWARD TO DOING BUSINESS WITH YOU.

Реклама

Оголошення із рубрики "Мобильные, КПК, смартфоны, плееры"переглянути все
Ремонт ноутбуков, телефонов, планшетов, компьютеров, фотоаппаратов, телевизоров, принтеров и мелкой бытовой техники.
Мы предлогаем следующие услуги: Ремонт (гарантийный и послегарантийный): Телевизоров
Какие изменения произошли от Xiaomi Mi Max к Mi Max 2?
Если стандартный фаблет Вам кажется маловатым для просмотров фильмов и игр, совет
EnergLine
Здравствуйте дорогие покупателиПредлагаем вам посетить наш сайтМагазин который не застав
Авто держатель беспроводное зарядное устройство
Авто держатель + беспроводное зарядное устройство Ключевые преимущества: зап
Беспроводной джойстик Mocute 054
Беспроводной джойстик Mocute 054 - Совместим с android, ios iCade, PC - Подключение по bluetooth 3.