Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Житлова нерухомість  >  Будинки, дачі, котеджі  >  ДОМ

   ДОМ  (куплю)


СРОЧНО КУПЛЮ ЧАСТНЫЙ ДОМ Святошенский р-н, Беличи,электричество, газ
Інші оголошення автора

Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Дома, дачи, коттеджи"переглянути все
продам дом
Продаётся дом в Калининградской области (г,Краснознаменск) 90 процентов готовности. Три часа езды от
Торгующий контейнер
Продам торгующий 10-ти тонный контейнер с местом на территории торгового центра рынка Барабашова, г.
СРОЧНО ПРОДАМ ОЧЕНЬ ДЁШЕВО ЭЛИТНЫЙ ДОМ НА МОРЕ
срочно продам 3х уровневый элитный дом 200 м. от моря г.Мариуполь Донецкая обл.150тыс.$. дом- супе
срочно!!!продам дом на море
срочно продам элитный дом на море г.Мариуполь .цена снижена с 250 тыс.$ до 150 тыс.$ в связи со сроч
Элитные котеджи
Предлагаем котеджи в Золотых Воротах и пос.Вишенки. Подробнее на http://www.realty-a.kiev.ua
Приватний будинок в Грушеві
10
Приватний будинок в Грушеві

Продається 3-х поверховий будинок(новобудова) який розташований в мальовничому Закарпатті , а саме Тячівський р-н с.Грушево ,в тихому,спокійному місці, загальною площею 400кв м. Будинок повністю із цели, добре утеплиний,гарна фасада(короїд ) . Газ ( проведений ...

Будинок в смт. Міжгір я
4
Будинок в смт. Міжгір я

Продається будинок в смт.Міжгір я, Хустський район, Закарпатська область, по вулиці Комарова (Поточина). Площа будинку - 90/70/15, площа ділянки - 7.5 соток. 1 поверх, 4 кімнати. Можлива добудова другого поверху, перекриття розраховано від початку будування. На ...