Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Медичні послуги  >  Діагностика  >  Діагностика організму. Акція -50%

   Діагностика організму. Акція -50%  (пропоную)

Ціна: 300 грн.

Збережіть здоров'я - пройдіть діагностику завчасно.
Висока точність обстеження всіх органів та систем.
 А саме:
 - систему органів руху,
 -  травну, 
 - серцево-судинну, 
 - дихальну, 
 - видільну, 
 - статеву, 
 - ендокринну,
  -  нервову і органів чуттів.
 За 1 годину Ви отримуєте повнумінформацію про стан Вашого здоров'я. 
У Вас є можливість зекономити час та кошти. 
Не відкладайте рішення проблем на потім. 

Подбайте про здоров'я сім'ї, щоб дарувати один одному щастя на довгі роки!
Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Диагностика"переглянути все
Полное обследование организма.Днепр.
Лечебно-диагностический центр Здоровье. Лиц.№597030 АГ от 03.01.2012г. Минздрав Украины.
Эндоскопические исследования в частной клинике «Гармония»
Клиника «Гармония» предлагает жителям г. Лобня, Долгопрудный, Зеленоград, Дмитров пройти эндоскопиче
Медицинский центр"Кудесник" Щелково
Ультразвуковая диагностика (УЗИ),медицинские анализы,терапия,мануальная терапия,остеопатия,неврологи
Подаруй батькам турботу! Комплексна діагностика зору для всієї сім'ї
Пройди комплексне обстеження у офтальмолога за акційною ціною 149 грн та отримай купон н
Диагностика организма
Диагностика организма. Прибор «Оберон». Цифровое тестирование всего организма и отдельных орг
Что лучше МРТ или УЗИ почек
4
Что лучше МРТ или УЗИ почек

Точность диагностики при постановке диагноза — база для дальнейшего результативного лечения с максимально стойким эффектом. И сегодня в медицинской отрасли практикуется масса разнообразных диагностических мероприятий, которые исключают негативное воздействие на ...

Нуга Бест Неймовірна пропозиція для пенсіонерів
3
Нуга Бест Неймовірна пропозиція для пенсіонерів

Неймовірна пропозиція для пенсіонерів! Соціальна програма «Нуга Бест Імунітет» пропонує Вам за 1 грн Отримати: -Діагностику всього організму -Роздрукований результат по стану здоров’я А головне: пройти 21 день курс оздоровлення по таким хворобам як: -Серцевого-судинні ...