Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Медичні послуги  >  Діагностика  >  Комплексне обстеження організму!!!

   Комплексне обстеження організму!!!  (пропоную)

Ціна: 300 грн.

Здоров'я найцінніший скарб. 
Збережіть його вчасно обстеживши свій організм.
 Комплексна діагностика організму за акційною ціною та консультація провідного спеціаліста .
 У план обстеження організму входять:
-серцево – судинні захворювання;
- гінекологічні (захворювання інф. типу та ін.);
- нервова система;
- ендокринна та імунна системи;
- урологія (простатит, безпліддя);
- шлунково-кишковий тракт;
- порушення обміну речовин;
- дитячі хвороби;
- виявлення алергенів;
- виявлення паразитів, вірусів;
- онкозахворювання;                                        
 Ваше здоров'я у Ваших руках!!!
Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Диагностика"переглянути все
Диагностика организма 98%
Диагностика организма, заменяет обследование у 20 врачей.Индивидуальная программа оздоровления помож
Медицинский центр"Кудесник" Щелково
Ультразвуковая диагностика (УЗИ),медицинские анализы,терапия,мануальная терапия,остеопатия,неврологи
Диагностика организма на клеточном уровне
В ОДЕССЕ ОТКРЫЛСЯ НОВЫЙ КАБИНЕТ КОМПЬЮТЕРНОЙ ДИАГНОСТИКИ ОРГАНИЗМА.За 1,5 часа обследова
Центр МРТ «Smart Диагностика» предоставляет услуги МРТ
Диагностический центр "SMART Диагностика" предоставляет услуги магнитно резонансной томографии (МРТ)
Комплексная диагностика
Своевременное обследование организма – залог здоровья и долголетия! Сегодня все больше и больше люде
Повна діагностика організму
1
Повна діагностика організму

Центр діагностики "Здоров'я" проводить комплексні обстеження організму за приємною ціною - 300 грн! Виявлення: - серцево-судинних захворювань; -  гінекологічних захворювань (безпліддя); -  захворювань нервової системи; - порушень ендокринної та імунної систем; ...

Отбеливание зубов в Киеве системой Beyond Polus
1
Отбеливание зубов в Киеве системой Beyond Polus

Белоснежная красивая улыбка – неотъемлемый атрибут успешного человека, согласны!? На самом деле, так важно следить за красотой и здоровьем своих зубов, ведь желтизна и наличие других проблем очень часто доставляет людям немало комплексов. Однако, если у ...

Нуга Бест Неймовірна пропозиція для пенсіонерів
3
Нуга Бест Неймовірна пропозиція для пенсіонерів

Неймовірна пропозиція для пенсіонерів! Соціальна програма «Нуга Бест Імунітет» пропонує Вам за 1 грн Отримати: -Діагностику всього організму -Роздрукований результат по стану здоров’я А головне: пройти 21 день курс оздоровлення по таким хворобам як: -Серцевого-судинні ...