Добавить объявление

   Електрошокери в інтернет-магазині України  (продам)

Автор: менеджер  (на портале c 24.11.2000)
Предприятие: Интернет-магазин "Белый медведь"
Местонахождение: Украина, Киев
Дата публикации: 21.09.2016

Сучасний ритм життя вимагає від людей старанно працювати на підприємстві чи в офісі, інколи - до пізнього вечора, і тоді втомлені працівники вимушені повертатися додому у найнебезпечніший час доби. За статистикою, саме ввечері відбувається найбільша кількість нападів на людей із ціллю пограбування або гвалтування жінок. Часто втомлена людина навіть не помічає небезпеки та напад відбувається так швидко, що не встигає ніяк зреагувати на ситуацію.

Насправді ж типові нападники - не досвідчені злодії, а підлітки, що самі бояться того, що відбувається, люди, що знаходяться під впливом наркотичних речовин або алкоголю та не бачать іншого виходу та просто особи, що не мають роботи та вирішили зробити своєю професією грабування перехожих. Якщо щось йде не за їх планом, вони лякаються більше за жертву та тікають. Головне - бути здатним чинити опір у таких випадках. У цьому може допомогти такий пристрій як електрошокер, що за мінімальний час впливу в 1-2 секунди дає ефект достатній, аби нападник потрапив у стан фізичного та емоційного шоку, а ви мали достатньо часу для втечі.

Якщо ви прийняли рішення купити електрошокери для самозахисту або для дорогої вам людини, слід обрати підходящий вам варіант серед тих, що може запропонувати магазин електрошокерів "Белый медведь". Серед представлених в інтернет-магазині електрошокерів можна підібрати пристрій будь-якого розміру та цінової категорії. Наприклад, найчастіше нападники чіпляються до жінок, впевнені в їх слабкості та неспроможності чинити опір. У такому випадку найкращим буде маленький електрошокер розміром з губну помаду, який можна непомітно нести в руках при переміщенні небезпечним районом. Є і більші та потужніші моделі, які дають змогу не тільки вразити злочинця силою електричного струму, але й вдарити без шкоди для корпусу пристрою. При цьому регулярної підзарядки електрошокер потребує лише один раз на місяць. Купуючи електрошокер у магазині "Белый медведь", ви можете бути впевнені у якості пристрою та надійності його роботи.


Объявления из рубрики "Электроника и техника" посмотреть все
Переключатель РНТА35/1000
Продатеся переключатель бывший в употреблении РНТА35/1000.
Центробежный вентилятор Tornado DE 75 1F
Предлагаем центробежный вентилятор Tornado DE 75 1F Подробная информ
квадрокоптеры компании DJI
Предоставлю в аренду квадрокоптеры компании DJI для различных целей, начиная от съемки с воздух
Стыковой сварочный аппарат Georg Ficher KL160
Стыковой сварочный аппарат для сварки полиэтиленовых труб. Марка Georg Ficher KL16
Преобразователь 12в-220в чистая синусоида 600W
Отправим Новой почтой в ваш город (предоплата или наложенный платеж). Самовывоз с нашего склад