Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Медичні послуги  >  Пластична хірургія в Стамбулі, Туречинна. Консультація, супровід

   Пластична хірургія в Стамбулі, Туречинна. Консультація, супровід  (пропоную)

Ціна: 1 000 $

Доброго дня.

Якщо ви розпочали читати це означає, що у вас є інтерес зробити один з видів пластичної хірургії. (ніяких передплат мені не робите, дізнайтесь процедуру нижче в тексті)

Познайомимось.

Мене звати Анна, я проживаю в Стамбулі 3 роки, сама родом зі Львова. Мені 34 роки, заміжня, маю донечку. На сьогодні перенесла 3 різних види плачних операцій — мамо пластику, 2 рази ліпосакцію і ринопластику. Тож, моя зовнішність і результат є найкращим показником майстерності хірурга. Так, така кількість операцій і, мабуть, Ви подумали, що це коштувало шалені гроші. Ні, не коштувало. На сьогодні це доступно. Пластична хірургія є фінансово доступна, як і стоматологічні послуги, принаймні так в Стамбулі. Звичайно, що є спекулятивні ціни в пластичній хірургії з різних причин, у своєму ФБ пості я цю тему розписала. На моїй ФБ сторінці можете ознайомитись з усіма темами, в тому числі цінова політика в пластичній хірургії https://www.facebook.com/smm.social.media1

Мені пощастило проживати в Стамбулі й "зробити себе" за доступними цінами. Пощастило з двох причин. Я змогла самотужки знайти для себе фінансово спроможні операції й надійних хірургів без посередників. Я теж не являюсь посередником, я рекламний агент і представляю інтереси тільки тих кого моє тіло перевірило їх послуги, знання 4 мов дозволяє мені представляти їх інтереси, і донести інформацію до людей, які хочуть фінансово доступну пластичну хірургію з хорошим результатом.

На сьогодні почесне третє місце віддають Туреччині. Використовуючи американські стандарти, ця країна досягла високого рівня не тільки в естетичній медицині, але і в інших сферах медицини. Висококваліфіковані лікарі, міжнародна акредитація та сертифікація в межах доступного цінового діапазону (у порівнянні з країнами ЄС) зробили Туреччину дуже популярною.

Як виглядає співпраця зі мною. Перша за все, ніяких пре доплат ви мені не надсилаєте. Спочатку, я дізнаюсь ваші потреби, які обговорюю безпосередньо з виконавцем і він озвучує ціну. Тож, не знання мови для вас не є бар'єром і не будуть ніякі непорозуміння між вашими бажанним результатом, надання послуг і кінцевою ціною. Після того, як ми всі деталі обговорили, вас все задовільняє, ви пишете безпосередньо до виконавця всі деталі домовленості (англійською через перекладача або я вам текст напишу) з ціною, домовляєтесь про дату операції. Цю дату ви пишете мені й ми зустрічаємось безпосередньо в лікарні, я вас супроводжую до операції й після. Повну оплату здійснюєте до операції в приміщенні лікарні на рецепшені й отримуєте квитанцію. Оплату не приймаю я, чи лікарю чи інша особа, якій не входять в її обов'язки й по статусу. Я можу бути тільки присутня при оплаті, щоб допомогти вам заповнити анкету перед розрахунком, анкета турецькою мовою.


Увага. В мої послуги не входить зустріч в аеропорті, ваше заселення, ваш виліт, це ви робите самотужки. Я можу вам допомогти підібрати готель чи орендувати квартиру, резервацію робите самотужки. Можу розписати, як добратись місцевим транспором до вашого готелю і з готелю до лікарні. Або цей повний фізичний супровід за домовленістю. Тож, для вас не буде не знання мови бар'єром в спілкуванні з лікарем, до операційного і після операційний супровід гарантований.

Повторюсь, я не посередник, а рекламний агент, тому ви отримаєте кінцева вартість послуг на необхідну пластичну хірургію.

За більш детальними умовами і вашими питаннями пишіть в ФБ месенджер або пишіть в WhatsApp, Telegram.

До скорої зустрічі.
Фото моє особисте.
Мої особисті фото до і після пластики надсилаю в пп.


Реклама

Оголошення із рубрики "Медицинские услуги"переглянути все
Дом престарелых “Забота”
Частный дом престарелых «Забота» – это место, где пожилой человек будет себя чувствовать
Дом престарелых "Оберег"
«Оберег» – современный дом престарелых с комфортными номерами и заботливым опытным персо
Пластика ягодиц в клинике Украинская академия пластической хирургии
Упругие и красивые ягодицы – преимущество многих женщин, однако далеко не каждая представительн
Малярпластика у Андрея Харьков в г. Киев
Скулы – немаловажная часть, которая придает лицу особую выразительность. Кроме того, многие муж
Купить санитарные (медицинские) книжки в Киеве.
Мы предлагаем купить медкнижку, которая соответствует всем требованиям, представленным к
Готовые рационы питания с ежедневной доставкой по Киеву
1
Готовые рационы питания с ежедневной доставкой по Киеву

Хотите кушать всегда вкусную и здоровую пищу, но при этом не тратить часы своего времени на приготовление еды? Проще простого! Заказывайте готовые рационы питания в компании 2do.eat ! Наши рационы питания – это это не только правильное и вкусное питание, но ...

Cazanat Price Natco Online Buy Generic Cabozantinib Tablet
1
Cazanat Price Natco Online Buy Generic Cabozantinib Tablet

Buy Cazanat Tablet manufactured by Natco contains Cabozantinib in it from LetsMeds Online pharmacy and care management services tailored to improve the care of individuals with chronic conditions that require specialty medications. Cazanat 40mg/60mg Tablet ...

Explorer Tipanat 片剂 20 毫克最低价格马尼拉菲律宾
1
Explorer Tipanat 片剂 20 毫克最低价格马尼拉菲律宾

Trifluridine/Tipiracil 以 Lonsurf 品牌销售,是一种固定治愈组合药物,在化疗和靶向整流器失败后用作转移性结直肠癌或胃癌的三线或四线治疗。 购买与 Natco 的 #Tipanat 类似的印度曲氟尿苷和 Tipiracil 片剂,可从全球原始药物供应商 #LetsMeds 以非商业价格购买,LetsMeds 以最低的总体成本享有盛誉,无论是一般的还是挽救生命的细节,因此您无需强调超过 Tipanat 成本。 LetsMeds 拥有广泛的消散协会,如美国、英国、阿联酋、中国、约旦、沙特、马来西亚、新加坡、乌克兰、俄罗斯、越南、匈牙利、菲律宾、波兰、委内瑞拉、台湾、新西兰、罗马尼亚和 75 ...

仿制药醋酸阿比特龙 250 毫克片剂价格 菲律宾马尼拉
1
仿制药醋酸阿比特龙 250 毫克片剂价格 菲律宾马尼拉

LetsMeds 是一家值得信赖的印度药房,以批发价提供原始质量的#Abiraterone Acetate,由#Janssen Pharmaceuticals 以国际商品名#Zytiga 制造商出售。 Abirapro 是一种用于治疗前列腺癌的抗癌药物,可阻止体内大多数癌细胞的生长和扩散。它由 Glenmark Pharmaceuticals 制造,可用强度为 250 毫克和 500 毫克。 #LetsMeds 在美国、台湾、马来西亚、英国、香港、中国、老挝、澳大利亚、斐济、新西兰、越南、菲律宾、津巴布韦、柬埔寨、阿联酋、新加坡等世界各地供应这种药物。寻找印度醋酸阿比特龙片品牌,如#Abretone、#Abirapro、#Zytiga、#Zecyte、#Xbira、#Abione、#Bdron 等,价格最优惠,请访问我们的在线门户网站 ...