Добавить объявление

   Мята перечная,трава.  (продам)

Цена:25 грн.

Упаковка 100 грам.Суха трава м"яти перцевої.Лікарська рослина.Величезний внесок у вивчення і приречення сфер застосування перцевої м’яти внесли англійці, які експериментальним шляхом з’ясували специфіку впливу ментолу на організм. При контакті ментолу з поверхнею шкіри (втирання) або при нанесенні на слизові оболонки відбувається подразнення (збудження) холодових рецепторів, що стимулює звуження поверхневих судин і рефлекторне розширення кров’яних капілярів внутрішніх органів. Цей ефект, а також легке місцевоанестезуючу дію ментолу, використовується лікарями для полегшення серцевих болів при стенокардії.

 Препарати на основі ментолу також знаходять застосування при лікуванні ряду проблем з травним трактом, так як дратівливі властивості рослини стимулюють перистальтику кишечника, а також сприяють зменшенню больових відчуттів при спастичних ентероколітах і колітах. Ментол, крім того, робить згубний вплив на патогенну мікрофлору, затормажівая гнильні процеси. Примітно, що компоненти м’яти згубно діють на деякі види гельмінтів, тому її нерідко вводять до складу глистогінних зборів.

 М’ятна олія надає благотворну дію на тканини печінки, стимулює секрецію жовчі і концентрацію жовчних кислот. Препарат широко використовується в дерматології та косметології для усунення подразнень, свербіння, а також для лікування шкірних захворювань (екзема, мікози, різні запальні процеси).
 Ментол знаходить широке застосування в стоматології — півстоліття тому великою популярністю користувалися зубні краплі і еліксир, до складу яких входив екстракт м’яти.

Реклама

Объявления из рубрики "Лекарственные травы" посмотреть все
Куплю сушеную медведку оптом
Куплю сушеную медведку оптом.
Репешок обыкновенный .Парило звичайне.
Упаковка 100 грам.Суха трава парила звичайного.Лікарська рослина.Шлунково-кишковий і печ
лекарственные растения
Холера лечение и профилактика лекарственными растениями из опыта 1873 года
лекарственные растения
Майтаке (сухой гриб)продам
лекарственные травы
очиток пурпурный продам