Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Робота  >  Запрошуються  >  Потрібні телефоністи з добрим знанням польської мови для компанії з Польщі. Робота у Львові

   Потрібні телефоністи з добрим знанням польської мови для компанії з Польщі. Робота у Львові  (потрібно)

Ціна: 4 000 грн.

Шукаємо на роботу телефоністок або телефоністів для обслуговування Польської корпорації такси. Робота у Львові.
Польська Компанія EKOTAXI, що відкривається callcenter у Львові, шукає співробітників.
Ми пропонуємо:
-Робота в 3 зміни.
-Зручні умови роботи
-Заробітна плата від 4000 ГРН
Вимоги:
- Дуже хороше знання ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ в усній і письмовій формі.
- Висока особиста культура.

Відвідайте наш сайт www.ekotaxi.pl

Зацікавлених прошу надсилати РЕЗЮМЕ на електронну пошту 

marcingryzek@outlook.com

+48 720090909

Marcin Gryzek

Україна, Львів


Реклама

Оголошення із рубрики "Приглашаются"переглянути все
на постоянную работу требуются позитивные, энергичные продавцы-консультанты на активные продажи (магазины)
Развивающейся компании монобрендовой парфюмерии D&P Парфюм, на постоянную работу требуют
Маляры срочно Частному предприятию нужны маляры для работы в Киеве. Опыт работы обязателен. Полная занятость. Оплата сдельная
Маляры срочно   Частному предприятию нужны маляры для работы в Киеве. Опыт работы обязателен.
Требуется Менеджер по продажам
Компания Cube Online Services в СВЯЗИ С ОТКРЫТИЕМ НОВОГО НАПРАВЛЕНИЯ формирует прогрессивную ко
Требуются специалисты отдела продаж.
Предприятию занимающемуся продажей и обслуживание противопожарного оборудования для внов
Требуются в Израиль на работу по уборке помещений женщины и мужчины
Ведём поиск сотрудников в клининговую компанию, расположенную в Израиле.За ваше умение о
Шукаємо людину зі знанням польської мови зі Львова
1
Шукаємо людину зі знанням польської мови зі Львова

Я є підприємцем з Польщі. Хочу розпочати діяльність на Україні. Я шукаю особу зі Львова зі знанням польської мови, яке полегшить мені здобуття торгових контактів. Не мусить бути професіональним перекладачем. Я буваю в Україні що 3-4 тижні. В цей час я ...