Добавить объявление

   Гідрогумін - стимулятор росту рослин  (продам)

Цена:договорная

Гідрогумін – це адаптоген, біорегулятор, імуномодулятор, антидот та стимулятор росту природного походження. Це – гуміновий препарат нового покоління, який уже встиг зарекомендувати себе як високоякісне органічне добриво, що відзначається хорошою ефективністю та є екологічно безпечним.

Препарат створений на основі натуральних інгредієнтів у формі універсального рідкого гумінового органо-мінерального добрива. «Гідрогумін» призначений для застосування у рослинництві присадибного, тепличного та сільського господарства, а також – при вирощуванні квітково-декоративних та газонних культур.

«Гідрогумін» ‒ це, за великим рахунком, витяг з торфу, діючі речовини якого стимулюють вироблення рослиною власних регуляторів росту і фітогормонів. Сировиною для виготовлення «Гідрогуміну» є екологічно чистий низинний торф Гало-Ковалевського родовища. Унікальна технологія виробництва забезпечує не тільки збереження всього комплексу сполук, а й підвищення рівня їхньої біологічної активності.

Хімічний склад:

  • 55-60% – гумінові речовини, в т.ч. кислоти: 25-30% – гумінові, 20-25% – фульвові;
  • 5,3-7,5% – комплекс макро- та мікроелементів;
  • 2,2-2,5% – низькомолекулярні, органічні та інші біологічно – активні сполуки (амінокислоти, органічні кислоти, вітаміни, ферменти, фітогормони, антибіотики).

Реклама

Объявления из рубрики "Растения" посмотреть все
Чернозем. Отличное качество.
Украинка, Обухов, Конча-Заспа, Козин, Ржищев, Кагарлик, Киев Обу
Продам тюльпаны оптом к 8 марта Крым 2015
Тюльпаны оптом под срез к 8 марта! (более 10 видов сортов). Высокое качество, гарантирован длительны
Где выгоднее заказать живые цветы с доставкой?
Для всех, кто готовится к свадьбам, другим пышным и статусным мероприятиям, включая корпоративы, бан
паpник "подснежник" 6м
Pазмеры Пaрника "Подснeжник" 6м. c yкpывным матepиaлом СУФ 42 1. 2м(ш) х 0. 8м(в) х 4м(д) Bеc 3 кг.
Пластиковий гроноутримувач для підтримки плодів томата
Продаємо пластиковий гроноутримувач (дуга гронопідтримуюча, кистедержатель гибкий) для підтримки пло
Питомник Зелена Мрія

В последние годы многие особое внимание уделяют облагораживанию своей придомовой территории, и это неспроста. Аккуратно оформленный участок, на котором будут высажены ровным порядком всевозможные зеленые насаждения. Именно деревья, кустарники и цветочные клумбы ...

Стабилизированные растения в Украине

Растения, прошедшие специальную химическую обработку определенными химическими составами называются стабилизированными. Многим интересно узнать - что они собой представляют? Каковы их основные характеристики и достоинства? Свойства стабилизированных растений ...