Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Экспертные услуги  >  Юридические и консалтинговые услуги  >  Внесення змін до установчих документів.

   Внесення змін до установчих документів.  (продам)

Звоните:(098) 144-84-89

Під час здійснення господарської діяльності у суб’єкта підприємництва можуть виникати питання зміни засновників, керівників, юридичної адреси, назви, видів діяльності, внесення змін до установчих документів, реорганізації тощо. Ми оперативно зареєструємо такі зміни у встановленому порядку.
Для зміни відомостей про юридичну особу необхідна заповнена відповідна реєстраційна картка про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.
Якщо зміни до відомостей про юридичну особу, пов'язані із зміною керівника або осіб, що обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори, також необхідний примірник оригіналу (ксерокопія, нотаріально
засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміну зазначених осіб та/або примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) розпорядчого документа про їх призначення.
Якщо зміни до відомостей про юридичну особу пов’язані із зміною складу засновників (учасників) юридичної особи, утвореної на підставі модельного статуту, крім зазначених документів, додатково необхідний примірник оригіналу або нотаріально засвідчена копія рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про внесення змін до складу засновників (учасників).

Якщо зміни до відомостей про юридичну особу, вносяться у зв'язку із зміною місцезнаходження та/або найменування юридичної особи, утвореної на підставі модельного статуту, крім зазначених документів, додатково необхідно примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про внесення таких змін.
Якщо зміни до відомостей про юридичну особу, пов'язані із зміною статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) юридичної особи, що діє на підставі модельного статуту, затвердженого Кабінетом Міністрів України, крім вищезазначених документів, додатково необхідно примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про такі зміни, а у разі зменшення
статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) юридичної особи, крім зазначених документів, додатково подається документ, що підтверджує внесення плати за публікацію у спеціальному друкованому засобі масової інформації відповідного повідомлення.

Реклама

Объявления из рубрики "Юридические и консалтинговые услуги" посмотреть все
Уголовный адвокат в Харькове - Юридическая компания Рубикон
Уголовный адвокат в Харькове Юридической компании Рубикон осуществляет защиту по уголовным делам в Х
Адвокат по уголовным делам
Адвокат по уголовным делам. Адвокатское бюро Хмелюка О.А. Опыт работы 15 лет!
Регистрация торговой марки (знака на товары и услуги) в Украине!
Компания "Юргранта" поможет зарегистрировать торговую марку. Владельцем торговой марки может быть ка
Охранно-детективное агентство «Спрут»
Охранно-детективное агентство «Спрут» - команда профессионалов! Наши сотрудники - настоящие мастера
Лицензия на прекурсоры. Получим в кратчайшие сроки. Звоните!
Лицензии на прекурсоры. Разрешение на ведение хозяйственной деятельности по разработке, изготовлению