Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Меблі, інтер'єр  >  Предмети інтер'єру  >  Світлодіодний світильник Touch On від Bradex (Натисни мене)

   Світлодіодний світильник Touch On від Bradex (Натисни мене)  (продам)

Ціна: 140 грн.

Світлодіодний світильник Touch On від BRADEX (Натисни мене)

Бездротові самоклеючі світлодіодні світильники "Натисни мене" легко кріпляться на будь-які поверхні і міцно тримаються! Це відмінне рішення для освітлення затемнених ділянок квартири, а також функціональний додаткове світло в гаражі, підвалі або автомобілі.

 

Переваги світлодіодної лампи:

 

- Поєднують в собі кілька функцій.

 

- Незамінні для декоративного та додаткового підсвічування.

 

- Можна використовувати вдома, в гаражі, автомобілі.

 

- Економлять електроенергію.

 

- Легко включаються і вимикаються.

 

- Компактні.

 

- Кріпляться на будь-яку поверхню.

 

- При дотику до лампам неможливо обпектися

 

- Кріпляться на будь-яку поверхню

 

Використовуючи самоклеючі світлодіодні світильники "Натисни мене", можна істотно скоротити витрати на споживану електроенергію. Це джерело світла має збільшений термін служби і набагато менше нагрівається, ніж традиційні лампи розжарювання. Все це дозволяє використовувати аксесуар повсюдно!

 

Світлодіодний світильник ідеальний як для спальні та дитячої кімнати, так і для створення розслаблюючої або романтичної обстановки. М'які, хвилясті промені компактного світильника допоможуть створити затишну атмосферу у Вашому домі.

 

Технічні характеристики світлодіодного світильника "Натисни мене":

 

Діаметр світильника: 7 см.

 

Працює від батарейок 1,5 В "ААА"

 

Світлодіодний світильник Touch On від BRADEX home 3 штуки в упаковці.

LED світильник Touch On натхненний ідеєю елегантного дизайну і енергозберігаючих технологій


Реклама

Оголошення із рубрики "Предметы интерьера"переглянути все
Декор из камня, камень декор Киев, декор стен камнем, фасадный декор из камня Киевская область
Предприятие "Stoness" предлагает производство разнообразного декора из натурального камня. Каче
Антимоскітна сітка для дверей на магнітах
Антимоскітна сітка на магнітах складається з двох полотен однакового розміру - 210 x 50 см. Магнітні
Абажурная мастерская Киев, купить большой абажур в Киеве
Одним из направлений нашей компании является производство абажуров БОЛЬШИХ размеров по индивиду
Подушки, сидушка из гречишной лузги Тринити
Подушка обладает ортопедическим эффектом, принимая форму головы, гречишная лузга, повторяя ко
Жалюзи алюминиевые 140х180 и 100х150см
Продам жалюзи алюминиевые В=140см, Н=180см; В=100см, Н=150см, по 1 шт, цена 150 и 200 грн за изделие
Картина з бурштину Зоряна ніч
1
Картина з бурштину Зоряна ніч

Відома на весь світ картина Ван Гога під назвою "Зоряна ніч" у досить незвичному виконанні. Вона прикрашена каменями бурштину. Розмір: 20х30 см

Світильник нічник у вигляді кнопки On Off
6
Світильник нічник у вигляді кнопки On Off

Виконаний в оригінальному дизайні, світильник у вигляді кнопки ON / OFF сподобається як дорослим, так і дітям. Вмикається та вимикається нічник при перехилянні з боку на бік. Особливий вигляд світильника додасть родзинки у ваш інтер’єр та неодмінно зацікавить друзів ...

Рулонные шторы для кухни в Украине
4
Рулонные шторы для кухни в Украине

Кухня – это одна из самых важных комнат, поскольку тут немало времени проводит любой человек, будь то готовка блюда, последующая трапеза или же просто чаепитие. Поэтому вам, как хозяину дома, нужно в первую очередь задуматься на счет того, чтобы сделать кухню ...

Рулонные шторы в Киеве
4
Рулонные шторы в Киеве

Рулонные шторы отличаются большим разнообразием цветовых исполнений. Всегда можно подобрать модель под тот или иной интерьер помещения. При этом такие изделия отлично создают уют в комнате, ими легко управлять. Найти рулонные шторы Киев можно здесь: https://sunray.kiev.ua/tkanevie-roleti.html. ...

Рулонные шторы от производителя в Киеве
4
Рулонные шторы от производителя в Киеве

Организация интерьера в любом помещении не может обойтись без монтажа защитных противосолнечных оконных механизмов в виде штор. Разнообразных вариантов их достаточно много, что предоставляет людям неплохую возможность выбора в каждой конкретной ситуации. Известно, ...