Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Медицина, фармакология, парфюмерия, косметика  >  Медицинские товары и техника  >  Корсет лікувальний від сутулості «Артеміда»

   Корсет лікувальний від сутулості «Артеміда»  (продам)

Цена:250 грн.

Корсет лікувальний від сутулості «АРТЕМІДА» призначений для профілактики викривлення хребта і корекції постави, а також для зняття втоми і болю в спині.

Якщо Ваша дитина неправильно сидить за столом або ходить з опущеними плечима, то їй рекомендується використовувати корсет від сутулості Артеміда. Він допоможе уникнути таких серйозних і важковиліковних захворювань, які можуть з'явитися в майбутньому, як кіфоз, лордоз або сколіоз.

Для дорослих людей такий лікувальний корсет також допоможе контролювати свою поставу при велосипедних та автомобільних поїздках, при сидінні, при ходьбі. Адже неправильна постава і сутулість можуть провокувати регулярні болі в спині з защемлением нервових закінчень, і навіть порушуючи легеневу роботу.

Корсет лікувальний від сутулості Артеміда є вдосконаленою конструкцією, яка не тільки коригує поставу з профілактичною дією проти викривлення хребта, але й знімає відчуття втоми і больові відчуття в області спини.

Склад:

внутрішня сторона: 100% бавовняна

резинка: бавовна, поліефір, латекс,

зовнішня сторона виконана зі штучної шкіри;

Розміри: XS (36-38), S (40-42), M (44-46). L (48-50).

Корсет лікувальний від сутулості «АРТЕМІДА» призначений для профілактики викривлення хребта і корекції постави, а також для зняття втоми і болю в спині. Удосконалена конструкція поясу дозволяє усунути основні недоліки поясів аналогічного призначення і одночасно додає йому нові функції.

Пояс складається з двох частин: верхня, яку можна використовувати окремо, виправляє поставу, стягуючи пояс за спиною. Нижня призначена для підтримування живота і верхньої частини пояса, що збільшує силу дії, не викликаючи при цьому відчуття дискомфорту.

Особлива бандажна резинка, виготовлена з бавовняної нитки з додаванням латексу, стягуючи живіт, викликає напругу черевного преса, що з часом призводить до зміцнення м'язів живота та зменшення об'єму талії. Корсет запобіжить виникненню захворювань, пов'язаних з викривленням хребта і зробить Вашу фігуру стрункою і привабливою.


Реклама

Объявления из рубрики "Медицинские товары и техника" посмотреть все
Купить.Прибор для ухода за телом. Дерма Сета (Derma Seta)
Купить.Прибор для ухода за телом. Дерма Сета (Derma Seta)  Хороший прибор, которой будет
Облучатель физиотерапевтический (типа “Аист”)
Облучатель физиотерапевтический типа “Аист” предназначен для размещения на нем новорожденного ребен
Осветитель таблиц для проверки зрения АР-1М
Осветитель таблиц АР-1М (аппарат Ротта)  предназначен для проверки остроты зрения поликлиниках, боль
Облучатель бактерицидный настенный ОБН-75М
Облучатель бактерицидный настенный ОБН-75м является оптимальным решением для обеззараживания помещен
Аквадистиллятор электрический ДЭ-4М
Аппарат предназначен для производства дистиллированной воды, продуктивность аппарата 4 л/ч Аппарат с