Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика  >  Медичні товари та техніка  >  Інші товари медпризначення  >  !!! Недорого!!! Профілактор, доска Євмінова. Нова, з усіма комплектуючими. Можу пересілати по Україні в любу місцевість.

   !!! Недорого!!! Профілактор, доска Євмінова. Нова, з усіма комплектуючими. Можу пересілати по Україні в любу місцевість.  (продам)

Ціна: договірна

Недорого профілактор, доска Євмінова. Нова, з усіма комплектуючими. Можу пересілати по Україні в любу місцевість..

Подзвоніть, уточніть наявність.
Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Прочие товары медназначения"переглянути все
Клостилбегит
Продам клостилбегит можно поштучно
Инвалидная коляска Кис-1
Продам инвалидную коляску Кис-1 синего цвета! Коляска новая в упаковке с документами. Масса коляски
Ломустин медак 40 мг
Ломустин медак 40 мгЛомустин Капсулы 40 мг20 капсулДля приёма внутрьПрименять строго по назначению
Продам, непригодившуюся упаковку Ostenil
Продам, непригодившуюся упаковку Ostenil.  В наличии есть 1 коробка. В другие регионы вышлю Н
Калоприемники Coloplast 6300, 8900, 8400, 8300, 5600, 5800 . Паста
Калоприемники Coloplast 6300, 8900, 8400, 8300, 5600, 5800 однокомпонентные открытые/закрытые  прозр
Мумиё Pure Shilajit Hemani 50 грамм Гималайский
1
Мумиё Pure Shilajit Hemani 50 грамм Гималайский

Натуральное гималайское мумиё Pure Shilajit 50 грамм от пакистанской компании Hemani (Хемани) купить в Украине и Киеве Информация о продукте: Изготовлено: Пакистан.Производитель: пакистанская компания Hemani (Хемани).Оригинальное название: Mumio-Pure Shilajit.Вес ...

Багаторазові соляні грілки: особливості та різновиди приладів
3
Багаторазові соляні грілки: особливості та різновиди приладів

Сольові хімічні аплікатори — це зручні пристосування для зігрівальних або охолоджувальних компресів. І хоча вдома можна використовувати електричні пристрої замість соляних грілок, в туристичних походах вони є незамінними.   Також чудове рішення купити багаторазові ...