Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Земельні ділянки  >  Срочно куплю агрофирму с с/х угодьями в Крыму

   Срочно куплю агрофирму с с/х угодьями в Крыму  (куплю)

Автор: Тузов Олег Васильевич  ( 03.09.2010)
Підприємство: ЧП Т.О.В.
Місцезнаходження: Україна, Крим, автономна республіка , Сімферополь
Дата публікації: 16.08.2012

Срочно куплю агрофирму, с/х предприятие, фермерское хозяйство в Крыму с сельхозугодьями от 500 га. Земли можно неиспользуемые, пастбища и т.д. Переговоры ведем только с собственниками. Тел. 067-713-41-46, 050-968-08-96.

Реклама

Оголошення із рубрики "Земельные участки"переглянути все
дом с участком.
дом с участком. 1 этаж, 3 комнаты,кухня,веранда,летняя кухня,сарай.погреб,колодец. Н ебольшой сад (
Продам участок в смт.Макарів
Макарівська селищна рада – 33.53 га + 27.366 га + 12.51 га + 14.84 га = 88.25 га - індивідуальне са
Земельный участок мыс.Фиолент
Земельный участок 10 соток мыс.Фиолент г.Севастополь, район Георгиевского Монастыря.Гос. акт на инди
Продам дом в Затоке
Дом расположен на участке 2, 5 сотки. Площадь дома 150 м.кв. 2009 года постройки. Два этажа + пристр
Продам участок в районе Мерседес-Центра
Продается участок правильной формы на трассе Киев - Одесса (район Мерседес-центра). Грунтовая дорог
Продам Ексклюзивний будинок в Рівному
9
Продам Ексклюзивний будинок в Рівному

Непросто знайти доступний за ціною будинок в зручному елітному місці з легким під'їздом і в сучасному стилі. Зверніть увагу це -ексклюзивний будинок в європейському стилі "Tetris House".У нашому місті таких будинків одиниці. Цей сучасний будиночок це -краще ...

ропозиція кредиту між зокрема серйозно 2.000 € 1,5 млн євро.
1
ропозиція кредиту між зокрема серйозно 2.000 € 1,5 млн євро.

пропозиція кредиту між зокрема серйозно 2.000 € 1,5 млн євро. Привіт я зокрема я дає гроші всім, хто відчуває потреби в кредит, коли я перебуваю в стані дати вам кредит на суму вам потрібно, і з умови, які роблять лаві легше. Я даю кредит, термін погашення, короткостроковій ...