Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Ремонтно-будівельні послуги  >  Проектування та будівельний дизайн  >  "Будівництво, оздоблення та консультація"

   "Будівництво, оздоблення та консультація"  (пропоную)

Ціна: 500 грн.
Автор: Валентин  ( 12.05.2023)
Підприємство: Валентин
Місцезнаходження: Україна, Харківська область, Харків
Дата публікації: 12.05.2023

Я із задоволенням відповім на ключові питання, пов\'язані з будівництвом, ремонтом чи оновленням. За 35 років роботи у цій сфері я нагромадив значні знання, якими готовий поділитися. Крім того, креативні хакі можуть суттєво покращити простір, тож я завжди намагаюся думати творчо.

Якщо вам потрібно купити будинок або квартиру, я можу допомогти вам провести дефектування, щоб скоротити витрати і уникнути непотрібних нервів.

Я також можу надати консультації та альтернативні рішення, а також представляти інтереси замовника та перевіряти правильність складання кошторисів. Якщо потрібно, я можу вести технічний нагляд за проведенням робіт і контролювати витрати матеріалів.

Якщо мені трапляються матеріали або види робіт, з якими я не знайомий, я завжди готовий порадитися зі своїми колегами-виконробами або продавцями, щоб знайти найкраще рішення для вас.
Дополнительная информация на сайте https://kvl2409.wixsite.com/stroim/our-objects

Реклама

Оголошення із рубрики "Проектирование и строительный дизайн"переглянути все
Складання кошторису на будівельні роботи
Складання кошторису, актів виконаних робіт на будівельні, ремонтні роботи.
Проектирование для котельных, вентиляции, кондиционирования
Группа компаний "Термоинжиниринг" приглашает обсудить Ваш проект! С 2001 года мы выполня
Инженерные системы под ключ в Харькове
Когда возникает необходимость выполнить монтаж инженерных систем, у большинства
Заборы ворота навесы Днепр двери установка заборов сварочные работы услуги сварщика
Установка и изготовление заборов и ворот в Днепре. Заборы из профнас
Стяжка полов для любых покрытий. Машинная стяжка полов Запорожье.
Стяжка полов для любых покрытий. Машинная стяжка полов Запорожье. Услуги по стяжке полов Запоро