Добавить объявление

   Міостимулятор - tai kang meredian pulse machine model tk - 08l , Київ  (продам)

Цена:980 грн.

Міостимулятор - незамінний помічник тих , хто змушений вести малорухомий спосіб життя. Він виручає інвалідів , людей з обмеженими можливостями або просто тих , кому важко знайти час , щоб позайматися в спортзалі або удома .

Принцип роботи будь-яких міостимуляторів простий: за допомогою електричних імпульсів ці прилади впливають на обрані нами ділянки тіла , приводячи до поперемінного скорочення і розслаблення м'язів. У результаті останні підтягуються , зміцнюються , набувають потрібний тонус.

Міостимулятор - tai kang meredian pulse machine дозволяє поєднати приємне з корисним : наприклад , Ви можете займатися справами , сидячи за комп'ютером або стоячи біля плити , а міостимулятор в цей час розімне м'язи , дасть їм можливість потренуватися. До речі , таким способом дуже зручно підтягувати групи м'язів , впливати на які важко в ході звичайних тренувань, наприклад , внутрішню поверхню стегон.

В поєднанні з дієтами та додатковими фізичними вправами міостимулятор - tai kang meredian pulse machine model  tk - 08l допоможе схуднути, адже він покращує кровообіг і лімфоток , прискорює обмін речовин , а це сприяє кращому спалюванню жирових тканин.

 Ще одна корисна властивість массажера-міостимулятора: він бореться з рядом захворювань, навіть хронічних. В результаті пом'якшуються прояви люмбаго , зменшуються болі в м'язах в поперековому , шийному і грудному відділах хребта , проходять болі в суглобах.

Однак для застосування такого приладу є протипоказання. Використовувати міостимулятор заборонено при хворобах серця і порушенні кровообігу , онкології , алкогольній та наркотичній залежності , гострих гнійних запальних процесах. Не можна використовувати прилад вагітним жінкам , людям з сечокам'яною та жовчнокам'яною хворобами , при серйозних захворюваннях нирок , наявності електрокардіостимулятора , проблемах шлунково -кишкового тракту , психічних розладах , тромбофлебіті , активному туберкульозі легень та нирок , а також при захворюванні на грип або іншими вірусних захворюваннях.

Характеристики:

·       Тип елементів живлення: ААА

·       Двоканальній

·       4 електрода

·       Функція регулювання режиму для різного тиску крові


Реклама

Объявления из рубрики "Медицинская аппаратура, инструмент" посмотреть все
Аппарат МИТ-С
Аппарат для приготовления синглетно-кислородной смеси 2-канальній
Динамометр медицинский электронный ручной кистевой ДМЭР-120-0,5
Динамометр медицинский электронный ручной ДМЭР-120-0,5Данный кистевой силомер предназнач
Портативные черно белые УЗИ сканеры SonoScape
Предлагаем приобрести портативные черно-белые аппараты УЗИ марки SonoScape. УЗИ сканеры
Продаю инвалидную коляску новую
Инвалидную коляску новую продаю. Коляска синего с черным цветов, с подножкой, с
Медицинское оборудование - узи сканеры, томографы, рентгены.
Медицинское оборудование - узи сканеры б.у и новые, томографы: сименс, филипс, хитачи, джии. Итальян