Добавить объявление

   Друк візиток у Львові  (предлагаю)

Автор: менеджер  (на портале c 24.11.2000)
Предприятие: Полиграфия "Експрес-Друк Львів"
Местонахождение: Украина, Львов, улица Богдана Хмельницкого, 106
Дата публикации: 19.10.2016

Мати можливість швидко отримати необхідну кількість візиток, значить, бути завжди готовим до будь яких переговорів та зустрічей у професійному колі. Друкарня «Експрес-Друк» може за годину виконати замовлення і ви отримаєте незамінні нічим атрибути сучасного ділового життя. Якщо фактор часу не відіграє вирішальної ролі, то ми зможемо створити справжні шедеври, які підкреслять вашу індивідуальність та статус. Щоб надрукувати візитки у Львові з використанням найсучасніших технологій треба лише звернутися до нас.


Досвідчені фахівці які працюють у друкарні зможуть відтворити вже існуючий дизайн максимально точно, або створити новий, враховуючі всі побажання замовника. У нас ви зможете самостійно вибрати все, папір для візиток та обрати варіанти друку. Їх поверхня може бути покрита лаком, або мати глянцевий ефект.


Від того, якою буде ваша візитка, часто залежить перше враження, що ви створити у колі потенційних партнерів. Для тих, хто бажає мати щось особливе, ми пропонуємо виготовлення візиток з пластику, або дизайнерського паперу. Вони можуть бути прикрашені вручну і тоді стануть по справжньому ексклюзивними. Звичайно, їх вартість достатньо висока, але люди, які розуміють важливість іміджу без вагань замовляють саме такі візитки.


На нашому сайті можно ознайомитися не тільки з матеріалами, що ми використовуємо для роботи. На сторінках онлайн-ресурсу є можливість побачити обладнання, яким оснащені виробничі потужності підприємства. За роки роботи друкарні, ми змогли не тільки підняти на найвищий рівень технічні можливості, а і сформували колектив справжніх професіоналів. Наші працівники виконають завдання будь-якої складності, максимально швидко та якісно. Вони завжди прагнуть удосконалити власні вміння і тому слідкують за новітніми технологіями друку. Це допомагає нам мати інформацію про обладнання, яке здатне розширити можливості виробничого процесу.


Крім друку візиток ми пропонуємо цілий спектр послуг. У нас можна замовити виготовлення плакатів, листівок, флаєрів, папок, бірок та іншої поліграфічної продукції. Вона може бути важливою частиною PR-компанії, або підкреслить корпоративний стиль. Нерідко нашу продукцію використовують для презентаційних подарунків.


Объявления из рубрики "Полиграфические и издательские услуги" посмотреть все
Печать на кружках от компании ВИСПО
Если вы хотите сделать подарок, который будет запоминающимся, а главное, очень нужным, оригинальная
Печать флагов на заказ, флагштоки от компании Emblem
Флаг представляет собой уникальное средство идентификации, которым во все времена пользовались руков
Полиграфические услуги для ВСЕХ качественно, не дорого, в строк!!!!
КОЖАНЫЙ ПЕРЕПЛЕТ КНИГ Любой вид переплета (диссертации, дипломы...), работы разной сложности на люб
Кожаный переплет
Виды услуг предоставляемые дизайн – студией LIMIT. Реставрация и переплет старинных книг, рук
Высококачественная ультрафиолетовая фотопечать - новые решения для создания яркой жизни
Жизнь современного человека должна быть наполненными яркими привлекающими красками, чтобы каждый ощу
Реклама на радио Украина Размещение рекламы на радиостанциях Украины

Более 15 лет рекламное агентство AP размещает рекламу своих Клиентов от разработки медиа стратегии до отчетности.За этот период мы накопили колоссальный опыт работы в сфере маркетинговых интегрированных коммуникаций. Имеем отличные условия размещения.Наши принципы ...