Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Земельні ділянки  >  Продаж землі в с. Бірки

   Продаж землі в с. Бірки  (продам)

Ціна: 900 $

Звертаємо вашу увагу на унікальну можливість придбати ділянку землі у селі Бірки, Яворівському районі - ідеальному місці для майбутнього будинку у спокійному та живописному куточку природи. Ця ділянка площею 9.43 соток відкриває перед вами можливість створення власного затишного гніздечка в обіймах карпатської природи.
Село Бірки відзначається своєю вражаючою живописністю та природною красою, пропонуючи ідеальне оточення для тих, хто прагне насолоджуватися спокоєм та гармонією з природою. З 9.43 сотками простору ви матимете достатньо місця для будівництва вашого мрійного будинку та створення власного затишного подвір'я. Крім того, ця ділянка готова для забудови, що дозволить вам вільно реалізувати ваші ідеї та побажання щодо проекту та дизайну вашого майбутнього будинку.
Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Земельные участки"переглянути все
Земельна ділянка в м.Виноградів
Продається унікальна ділянка на вулиці Святого Капістряна, що відзначається своєю страте
Земельна ділянка в с,Старі Квотули
Пропонуємо унікальну можливість придбати земельну ділянку для будівництва вашого мрійног
Земельна ділянка в м.Яремче
Пропонуємо вашій увазі унікальну можливість придбати земельну ділянку у самому серці мал
Земельна ділянка с.Верем’я, Обухівського р-ну, Київської обл.
Продам земельну ділянку ОСГ призначення, в с.Верем’я, Обухівського р-ну, Київської обл. Площа 13,75
Продажа участка под индивидуальное жилое строительство 8 соток, ул.Марка Аврелия
село Александровка, ул.Марка Аврелия, участок 8 соток приватизирован со своим берегом, есть газ, ц