Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Чай "Український сувенір" Хорека ТМ "Поліський чай"

Чай "Український сувенір" Хорека ТМ "Поліський чай"  (продам)

Цена:225 грн.

Маса нетто: 220 гр; 

Розмір коробки: 23х22х9 см

120 подвійних герметичних пакетиків чаю. 6 видів. Доскладу входять: малина, поліський сад, шипшина, поліський луг, лісові ягоди, м'ята.

Реклама

Объявления из рубрики "Потребительские товары" посмотреть все
Мел молотый хозяйственный
Мел молотый хозяйственный (фасовка-1кг.) европакет, а так же 20,40 кг.-мешок п/пр.Примен
Дуже красивий декоративний горщик для рослин, оздоблений мішковиною. Розмір: 20х10х12 см
Дуже красивий декоративний горщик для рослин, оздоблений мішковиною. Розмір: 20х10
Водоотталкивающее средство, супер защита от воды, грязи, ржавчины и обледенения.
"NANO POWER" classic - надолго защитит вашу обувь и вещи от грязи и промокания. Защищает
Пищевой Экстрактор - блендер Nutribullet 900W (Нутрибуллет 900 Вт для питательных веществ)
Пищевой Экстрактор - блендер Nutribullet 900W (Нутрибуллет 900 Вт для питательных вещест
Выпускные нарядные платья для садика и школы 4-й класс
Выпускные нарядные платья для садика и школы 4-й класс. Прокат бальных и стильных модных
Чай Шипшина ТМ Поліський чай

Український традиційний продукт, виготовлений з духм'яних трав, без жодних консервантів, фарбників, без ГМО. Джерело природної краси та сили.   Компоненти: суміш подрібнених сушених плодів шипшини, пелюстки гібіскусу, плоди яблуні, аронії, ароматизатор ідентичний ...

Зубков Мюллер Сучасний англо-український та укр-англ словник

Словник містить близько 200 000 загальновживаних слів та словосполучень. У цьому виданні: оновлено та модернізовано англійську частину завдяки введенню сучасної лексики та вилученню застарілих та маловживаних слів, оновлено написання й транскрипцію англійських слів ...

Чохли універсальні для зберігання

Чохли із якісного матеріалу спанбонд, пропонує Вам український виробник ТМ"Wishak". Дві ручки зверху та знизу, песередині блискавка. Також можливий варіант весільних чохлів, та чохлів з ПВХ. Нанесення логоту  ...

Російсько-український ветеринарний словник Ярема Я. Я., Погребняк 1964 Київ Наукова думка Сторінок: 380с. ціна 175 грн

Російсько-український ветеринарний словник  Ярема Я. Я., Погребняк 1964  Київ Наукова думка Сторінок: 380с. 12000 термінів