Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Чай "Український сувенір" Хорека ТМ "Поліський чай"

   Чай "Український сувенір" Хорека ТМ "Поліський чай"  (продам)

Ціна: 225 грн.

Маса нетто: 220 гр; 

Розмір коробки: 23х22х9 см

120 подвійних герметичних пакетиків чаю. 6 видів. Доскладу входять: малина, поліський сад, шипшина, поліський луг, лісові ягоди, м'ята.


Реклама

Оголошення із рубрики "Потребительские товары"переглянути все
Мел молотый хозяйственный
Мел молотый хозяйственный (фасовка-1кг.) европакет, а так же 20,40 кг.-мешок п/пр.Применяется в быту
Дуже красивий декоративний горщик для рослин, оздоблений мішковиною. Розмір: 20х10х12 см
Дуже красивий декоративний горщик для рослин, оздоблений мішковиною. Розмір: 20х10
Водоотталкивающее средство, супер защита от воды, грязи, ржавчины и обледенения.
"NANO POWER" classic - надолго защитит вашу обувь и вещи от грязи и промокания. Защищает
Пищевой Экстрактор - блендер Nutribullet 900W (Нутрибуллет 900 Вт для питательных веществ)
Пищевой Экстрактор - блендер Nutribullet 900W (Нутрибуллет 900 Вт для питательных вещест
Выпускные нарядные платья для садика и школы 4-й класс
Выпускные нарядные платья для садика и школы 4-й класс. Прокат бальных и стильных модных
Чай Шипшина ТМ Поліський чай
1
Чай Шипшина ТМ Поліський чай

Український традиційний продукт, виготовлений з духм'яних трав, без жодних консервантів, фарбників, без ГМО. Джерело природної краси та сили.   Компоненти: суміш подрібнених сушених плодів шипшини, пелюстки гібіскусу, плоди яблуні, аронії, ароматизатор ідентичний ...

Чохли універсальні для зберігання
1
Чохли універсальні для зберігання

Чохли із якісного матеріалу спанбонд, пропонує Вам український виробник ТМ"Wishak". Дві ручки зверху та знизу, песередині блискавка. Також можливий варіант весільних чохлів, та чохлів з ПВХ. Нанесення логоту  ...

Російсько-український ветеринарний словник Ярема Я. Я., Погребняк 1964 Київ Наукова думка Сторінок: 380с.
1
Російсько-український ветеринарний словник Ярема Я. Я., Погребняк 1964 Київ Наукова думка Сторінок: 380с. ціна 175 грн

 Російсько-український ветеринарний словник  Ярема Я. Я., Погребняк 1964  Київ Наукова думка Сторінок: 380с. 12000 термінів

Аксіоми для нащадків. Українськи імена у світовій науці. Романчук.
2
Аксіоми для нащадків. Українськи імена у світовій науці. Романчук.

Книга. Аксіоми для нащадків.  Українськи імена у світовій науці. Романчук. Смотрите оригинальные фотографии. Вы покупаете предмет, который видите на фото и в описании. Внимательно ознакомьтесь с условиями доставки и оплаты. Оплата предмета покупателем в ...