Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Туризм, свята, спорт, відпочинок  >  Туризм, відпочинок, подорожі  >  Английский летний лагерь под Киевом

   Английский летний лагерь под Киевом  (пропоную)

Ціна: 6 300 грн.
Автор: Наталья  ( 09.10.2013)
Підприємство: "Центр Розчитку Європи", курси іноземних мов
Сайт: www.cde.kiev.ua
Місцезнаходження: Україна, Київська область, Бровари
Дата публікації: 23.04.2015

Курси вивчення іноземних мов «Центр Розвитку Європи» разом з дитячим оздоровчим табором "Двіжок" запрошують дітей провести це літо незабутньо!

Де це відбудеться?
Табір розташований у мальовничому куточку Київської області Броварського р-ну у лісовій зоні неподалік від с.Зазим'я на території оздоровчого комплексу "Хвиля".

Що ми пропонуємо?
- сучасні 4-місні кімнати
- 5-разове здорове харчування
- 25-метровий басейн
- соляна печера
- спортивна зала
- хореографічна зала
- мультимедійна зала
- різноманітні гуртки: вокальний, режисури, хореографічний, з плавання, спортивний, акторської майстерності та КВК
- згуртований досвідчений педагогічний колектив
- І головне – незвичайна захоплива англійська мова! Наші творчі досвідчені викладачі потурбуються про подолання мовного бар'єру, допоможуть розвинути мовні навички та перетворять процес навчання у захоплюючу пізнавальну гру!

Коли це буде?
Відпочинок триває 18 днів- з 7 по 24 червня.
Ціна - 6300 грн.

Реклама

Оголошення із рубрики "Туризм, отдых, путешествия"переглянути все
Компьютерный IT лагерь для школьников!
Летний Компьютерный Лагерь для школьников Набор в Летний IT  лагерь  – открыт!   Впереди – Л
Египет: последние места на майские праздники: Viva Sharm Hotel 3*
Звоните, спрашивайте любой отдых, самые низкие цены только у нас. Об отеле
Горит Турция на майские Club Sefik Bey 3*
Отель начал свою работу в 2014 году, после ремонта. Общая площадь отеля составляет 2 800 м2. Отель с
Горит Турция на майские Larissa Hotel Beldibi 4*
Об отеле Larissa Hotel Beldibi – комфортный и уютный отель, построенный на морском побережье с
AN-2 Hotel
Многофункциональный отель для отдыха AN-2 г. Харьков имеет развитую инфраструктуру и опт
Як покращити своє здоров’я
4
Як покращити своє здоров’я

Здоров’я – це те, що необхідно високо цінити кожній людині, в іншому випадку вже в 45-50 років ви будете відчувати себе старцем, який має немалу кількість болячок. Тішить хоча б той факт, що на сьогоднішній день відомо немало варіантів того, як діяти, якщо ...

Объявляем набор в летний лагерь в Чехии и дарим скидку 200 евро, только в феврале
1
Объявляем набор в летний лагерь в Чехии и дарим скидку 200 евро, только в феврале

Образовательный центр ДЕЛОВАЯ ЕВРОПА объявляет о начале набора участников в наш уникальный летний языковой лагерь в Чехии 2020 и дарит скидки! Только в феврале месяце 2020 года каждому новому участнику предоставляется существенная скидка в размере 200 евро! ...