Добавить объявление

Юристи України: Правова еліта держави  (продам)

Цена:500 грн.

Сьогодні ми пишаємося українськими юристами, які гідно представляють Україну за кордоном – у складі урядових делегацій, на міжнародних конференціях, симпозіумах, тематичних ''круглих столах'', у Всесвітній асоціації юристів, у Всесвітній асоціації юристів у країнах СНД і т. д. Усім їм щиро бажаю нових звершень в ім'я українського народу та Справедливості.
Попереду дуже велика кропітка робота із розроблення проектів нових законів, запровадження судової та адміністративної реформи. У цьому незворотному процесі значну роль відведено власне юристам. І цей шлях ми повинні пройти так, щоб народ України був упевнений, що в нашій державі керує не сила, а право.

Реклама

Объявления из рубрики "Книги" посмотреть все
Л.Н. Толстой Повести и Рассказы. состояние книги нормальное
Л.Н. Толстой Повести и Рассказы состояние книги нормальное.
"Чемпіони світу із шахів" Марусенко П. В., Лазарева Т. Ф.
"Чемпіони світу із шахів" Марусенко П. В., Лазарева Т. Ф. Місце видання: Київ Видавництво: Ра
А.Н.Костьев. Уроки шахмат.
А.Н.Костьев. Уроки шахмат. Из-во ФиС, М., 1984г. 208 стр. с диаграммами, формат 84х108/32, пере
Триумф советского шахматного этюда. Бондаренко Ф.С.
Название: Триумф советского шахматного этюдаАвтор: Бондаренко Ф.С.Издательство: Здоров'я, 1984г
Современный шахматный этюд. Ф.Бондаренко
Современный шахматный этюд. Автор: Филипп Бондаренко . Издательство Здоров'я, 1987 г. 176 стр.