Добавить объявление
Главная  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Мебель, интерьер  >  Мебель  >  Розкладний столик Table Mate II

   Розкладний столик Table Mate II  (продам)

Цена:625 грн.

Мобільний столик для всієї родини

У зібраному вигляді розкладний столик Table Mate II ( Тейбл Мейт II) займає дуже мало місця , тому вільно поміститься в багажник Вашої машини !

Столик Table Mate II ( Тейбл Мейт II ) ідеально підходить для ноутбука! Працювати з ним приємно і зручно. Використовуйте його в якості тумбочки , на ньому достатньо місця для їжі та напоїв . Ідеальний для тих, хто любить вечеряти під час перегляду телевізора ! На переносному столику можна збирати пазли , малювати! Практичний для всієї родини.

Table Mate II ( Тейбл Мейт II) - це мобільний складний столик для ноутбука і для їжі , що може бути використаний в будь-якій обстановці: вдома і на природі. Розкладний столик регулюється по висоті і підходить для дітей і дорослих. Крім того , це ще і переносний приліжковий столик , його можуть застосовувати і люди з обмеженими можливостями , наприклад на інвалідному візку.

Ви можете вибрати 3 кута нахилу кришки і 6 різних положень висоти ! Тепер замість одного столика у Вас є цілих 18!

Ви більше не будете відчувати незручності , пов'язаної з відсутністю зручного столика ! Table Mate II ( Тейбл Мейт II) можна легко присунути до дивана , крісла або ліжка ! Дуже легкий , а витримує до 20 кг! Його можна брати з собою на пікнік !

У зібраному вигляді розкладний столик Table Mate II ( Тейбл Мейт II) займає дуже мало місця , тому вільно поміститься в багажник Вашої машини.

Столик Table Mate II ( Тейбл Мейт II ) ідеально підходить для ноутбука! Працювати на ньому приємно і зручно. Використовуйте його в якості прикроватного столика , на ньому достатньо місця для їжі та напоїв . Ідеальний, для тих хто любить вечеряти під час перегляду телевізора. На переносному столику можна збирати пазли , малювати! Практичний для всієї родини.

Тепер , щоб Ви не робили : їли , читали , писали або розгадували кросворди , сидячи на дивані,  - Table Mate II ( Тейбл Мейт II) зробить це заняття більш комфортним!

Після користування столик легко можна скласти і заховати під ліжко або крісло.

Матеріал: Кришка зроблена з поліпропілену , ніжки - з міцної трубчастої сталі з напиленням.

Колір: білий

Розміри: Висота 55-73 см. Розміри кришки 52x40см

Вага: 3,25 кг.Реклама

Объявления из рубрики "Мебель" посмотреть все
Кованная мебель
Мебель из Испании, Италии и Германии.
Продам кровать для девочек Рапунцель —
Украинская фабрика Domini подойдет детям от 3-х лет и подросткам, так как она може
3d-моделирование и визуализация мебели
Создание реалистичных 3D объектов мебели. 3D модели мебели. Сделайте Вашу мебель удобной и желанной
Раскладушка 4-х опорная облегчённая с поролоновым матрасом
Каркас кровати ортопедический раскладной 4-х опорный с матрасом (раскладушка) Ортопедическая р
Каркас Дивана "Клик-Кляк" вкладной
Каркас дивана с использованием механизма «клик-кляк», имеет три степени фиксации спинки. Тради
Шкафы купе от производителя

Время корпусной мебели постепенно уходит, на смену ей приходит другая, более функциональная мебель. В большинстве современных жилых помещениях можно встретить различные виды шкафов-купе, при этом, владельцы такой мебели достаточно часто жалуются на их качество. ...