Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Медицина, косметологія  >  Косметологія  >  Масаж, солярій, спа  >  Масаж - Для вас !

   Масаж - Для вас !  (пропоную)

Ціна: 50 грн.

Мій масаж має несе в собі різний ефект: 
1 ) Розслабляючий
2 ) Тонізуючий
3 ) Лікувальний
4 ) Профілактичний
5 ) Підбадьорливий 
В залежності з якою ціллю він вам потрібен .Проте . саме мій масаж відрізняється тим що , я не роблю по маслу ! Я роблю масаж майже по без жодних допоміжних засобів чи масел . В чому перевага від масажу по маслу ? 
1.Щільний контакт і масажною ділянкою вашого тіла.
2.Зовсім інший ефект ,вплив та кінцевий результат .
3.Покращує шкірне дихання .
4.Різницю ви відчуєте вже після першого сеансу !
Ви й досі проходите для профілактики по 10 більше дорогих сенсів в салонах чи в спеціалістів на дому ? 
Даремна викачка коштів з вас .Наприклад : для розбиття солей в області ший вистачає і 4 - 5 сеансів .Всі інші будуть проходити як розслаблення після важкого дня - що не завжди доречно ! Звертайтесь до мене і я вам допоможу . Надання консультацій перед початком масажу ,безкоштовна !

Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Массаж, солярий, спа"переглянути все
Салон красоты 2014 Фантазия Южная Борщаговка Киев
Все виды парикмахерских услуг в Киеве. Салон красоты «Фантазия»: маникюр, педикюр, солярий, визаж, м
Избавьтесь от боли – закажите лечебный массаж на дом. Звоните!
Здравствуйте! Меня зовут Дмитрий. Я профессиональный массажист в области классического оз
Масаж з виїздом до вас
Оберіть ,мої послуги масажиста .І ви відчуєте вже після першого сеансу ,полегшення після
Массажа при остеохондрозе спины
Запись по телефону (Юрий): (063) 820-48-48 (066) 719-44-34 (098) 052-12-20 Остеохондроз — н
Спортивный массаж
Запись по телефону (Юрий): (063) 820-48-48 (066) 719-44-34 (098) 052-12-20 Спортивный масса