Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Туризм, свята, спорт, відпочинок  >  Туризм, відпочинок, подорожі  >  Відкриття віз. Оформлення будь-яких типів віз: гостьових, студенських, робочих, бізнес , туристичних

   Відкриття віз. Оформлення будь-яких типів віз: гостьових, студенських, робочих, бізнес , туристичних  (пропоную)

Ціна: договірна

Якщо ви хочете відвідати своїх рідних і друзів за кордоном, або зробити бізнес-візит за кордон, ми допоможемо оформити вам гостьові і бізнес візи!
Якщо Ви вирішили оформити візу самостійно, ви можете проконсультуватися у нас безплатно. Але врахуйте, що самостійно оформити візу не так просто, адже вам потрібно буде не лише підготувати необхідні документи, але і подбати про те, щоб вони повністю відповідали вимогам посольства. Якщо ви звернетеся за допомогою в оформленні візи до нас, ми зробимо все можливе, щоб Ви отримали візу! Недорого!!!
0962664009

Реклама

Оголошення із рубрики "Туризм, отдых, путешествия"переглянути все
Сдаю 1-комнатную квартиру летом в Феодосии. Другие варианты размещения.
Квартира находится на бульваре Старшинова, в 12 минутах ходьбы до пляжа (на выбор галька, песок). Ря
Тематический детский отдых под Киевом – 2025 грн
Все программы лагеря «Вояж» - это положительные эмоции, творческая атмосфера, новые друзья. За две н
Львів - перлина Європи
Туристичне агентство Капітолій пропонує відвідати другу столицю шоколаду та перлину Європи - місто
Унікальна долина нарцисів
Туристичне агенствто Капітолій пропонує відвідати унікальну долину нарцисів, закмки Закрапаття, біос
Комнаты на даче на берегу моря.г.Севастополь.
Сдаются комнаты на даче на берегу моря в сосновой роще.Пляж Учкуевка.Вода холодная и горячая.Газовая
Як покращити своє здоров’я
4
Як покращити своє здоров’я

Здоров’я – це те, що необхідно високо цінити кожній людині, в іншому випадку вже в 45-50 років ви будете відчувати себе старцем, який має немалу кількість болячок. Тішить хоча б той факт, що на сьогоднішній день відомо немало варіантів того, як діяти, якщо ...