Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Нерухомість  >  Житлова нерухомість  >  Будинки, дачі, котеджі  >  продам дом Черкасская обл.Камянский р-н

   продам дом Черкасская обл.Камянский р-н  (продам)


Дом с мебелъю,санузел, во дворе;сарай,гараж,погреб,колод ец,0.75га огорода.

Схожі оголошення
ще схожі

Реклама

Оголошення із рубрики "Дома, дачи, коттеджи"переглянути все
Проекты Каркасных Домов, дач, коттеджей, гостевых
Самый большой выбор готовых рассчитанных проектов. Строительство по канадской технологии SIP. Стены,
дом
продам дом в центре,калининский р-н,бульвар шевченко.430 кв.м,сантехника-германия,австр ия,голландия
Дом
Украина, Донецкая область, Константиновский р-н, п-к Плещеевка. Продаю дом 9*12 (108 кв.) Паровое от
кассовые аппараты, обслуживание и регистрация
купить кассовый аппарат, регистрация в налоговой инспекции, техническое сопровождение и обслуживание
Строительство,ремонт,строительство кирпичных домов,строительство домов из пеноблоков
Строительство ,ремонт. котееджей ,дач,домов, +380976398811 в г Києве Фирма в г. Днепропетровске цен
Будинок продам терміново с. Шарпанці
4
Будинок продам терміново с. Шарпанці

Житловий будинок в селі Шарпанці, побудований 1979 року, у будинку є 4 кімнати, газ, світло, можливе підключення до центрального водопостачання і водовідведення, на ділянці є криниця. Площа ділянки загальна 55 соток. Вся земля і будинок приватизовані. Реальному ...

Продаж будинку із земельною ділянкою с. Плав‘я
10
Продаж будинку із земельною ділянкою с. Плав‘я

Продається будинок площею 61.2 м2 разом із земельною ділянкою площею 30 соток в мальовничому селі Плав'я, Сколівського району. Чудове місце серед карпатських гір. Неймовірні краєвиди, що відкриваються - нікого не залишать байдужим. За 5 км знаходиться гірськолижний ...