Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Споживчі товари  >  Канцтовари, сувеніри, біжутерія, годинник  >  Доставка офисной бумаги

   Доставка офисной бумаги  (продам)

Автор: Неля, Илона  ( 22.04.2009)
Підприємство: ПП "Астерия Трейд"
Місцезнаходження: Україна, Київська область, КИЇВ
Дата публікації: 22.04.2009

Бумага Maestro Standart, Zoom, Zoom Ultra, IQ, Capitan Universal, Multy Copy, Data Copy.

Формат A4, A5, A3.

Доставка бесплатная в течении 24 часов.

http://uaoffice.com
(044) 503-33-82
Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Канцтовары, сувениры, бижутерия, часы"переглянути все
Туалетная бумага Обухов 65м оптом
Реализуем туалетную бумагу Обухов 65м оптом со склада в г. Обухов. Стоимость рулона - 1 грн (с НДС
Бумага для офиса
Бумага А4 Maestro Standart, IQ, ZOOM, Data Copy. Доставка от 100 пачек бесплатно.
Картриджи, Заправка, заправка картриджей, заправка картриджей hp
Заправка картриджей с перекодировкой чипа. Заправка лазерных картриджей и заправка струйных картрид
канцтовары,бумага с доставкой в Киеве
Канцтовары с доставкой Киев. Бумага.Бытовая химия. Туалетная бумага.Ручки.Ежедневники с логотипом.Еж
бумага офисная А4, газетка
есть в наличии офисная белая бумага, 80 г/м2, а также писчая плотностью от 43 г/м2 до 70 г/м2
Подарунок на весілля, день народження, ювілей- Шкіряна Книга мого роду, сімейний літопис,фотоальбом
4
Подарунок на весілля, день народження, ювілей- Шкіряна Книга мого роду, сімейний літопис,фотоальбом

Шкіряна Книга мого роду сімейний літопис - це хранилище історії сім'ї, визначних сімейних подій, особливих думок, фотографій, сімейного дерева. Ця книга особлива, адже вашим дітям и онукам буде дуже цікаво знати з чого все починалося? Через якихось 5 років ...