Добавить объявление
Главная  >  Услуги  >  Туризм, праздники, спорт, отдых  >  Туризм, отдых, путешествия  >  Весняні канікули разом з дитячим табором profycamp!!! Час проведення з 20 по 26 березня 2016р.

   Весняні канікули разом з дитячим табором profycamp!!! Час проведення з 20 по 26 березня 2016р.  (предлагаю)

Цена:2 300 грн.

Пейнтбольна програма «Захисник» розроблена спеціально для хлопців від 8 років. Для тих, хто хоче навчитися самостійності, вмінню захищати себе, навчитися вирішувати складні питання, знаходити вихід з нестандартних ситуацій, награтися вдосталь в пейнтбол, дізнатися багато нового, познайомитися з цікавими людьми, активно відпочити. Для тих, кому набридли віртуальні баталії, у кого душа рветься в бій, кому не хочеться слухати теорії без практики. Ця програма включає в себе вивчення таких дисциплін як маскування, безшумне і потайне пересування, пейнтбол, розкладання вогню, прикладний рукопашний бій. Програма буде проходити на історичній землі, тому в програму додатково включені екскурсії і багато іншого. У цій програмі особливий чоловічий дух, особлива атмосфера, сувора дисципліна і широке поле для прояву волі. Ця програми для справжніх любителів гарного відпочинку.

Програма проводиться на території бази відпочинку «Залізний міст» з комфортним проживанням. Велика територія, їдальня з корисним харчуванням, спортивний зал та площадки, та багато іншого.


Реклама

Объявления из рубрики "Туризм, отдых, путешествия" посмотреть все
львов на майские из киева, туры львов из киева майские праздники, тур на день львова 2016, поездка львов на пасху из киева
тур во львов на майские праздники, львов на майские из киева, львов автобус из киева майские пр
проживание
КОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ   Гостиница «ЛаМа» предлагает Вашему вниманию услуги по размещению в
Паломническая поездка в Грузию из Харькова, Лисичанска
Православная Грузия.Иверия удел Богородицы  с 18.05 по 25.05.2016г. 230$ Прикоснись к Хитону Господ
Паломнические поездки в Грузию из Харькова
Православная Грузия на 9 дней 230$ с 18.05 по 25.05.2016гСвятыни: Хитон Господень, хитон Богор
Загородный конный клуб "Верхом" Киев
Приветствуем всех любителей лошадей, к вашему вниманию Загородный конный клуб "ВЕРХОМ"