Добавить объявление

   Сільськогосподарська продукція від компанії Волагро.  (продам)

Звоните:(067) 370-70-44

Українська компанія «Волагро» пропонує Вам найкращі мінеральні добрива для листової підкормки рослин, використання яких допоможе Вам отримати великий і якісний врожай.
БАСФОЛІАР 36 Екстра - ціна за 1л-102.00 грн, за каністру 20л-2040.00; СОЛЮ Бор - ціна за 1л-114.00 грн, за каністру 20л-2280.00;
Басфоліари та СОЛЮ Бор – це нова генерація універсальних добрив еліт-класу, що поєднують в собі унікальні комбінації мікроелементів, розроблених у відповідності до вимог різних груп сільськогосподарських культур.
Компанія «Волагро» пропонує Вам високоякісні вітамінно-мінеральні премікси виробництва польської компанії «Еврол», призначені для годівлі свійських тварин – молочних корів, телиць, свиней, поросят.
НАШМІКС ЮНІОР Спеціальний 5%. Це мінерально-вітамінний премікс, призначений для приготування кормів для поросят від 8-тижневого віку і поросят до 30 кг маси тіла. НАШМІКС ЮНІОР Спеціальний 5% - ціна за 1кг-45,65. ціна за мішок 25кг-1141,25.
НАШМІКС ПІГ МІН 2.5%. Це мінерально-вітамінний премікс, призначений для приготування кормів для відгодівлі свиней від 30 кг маси тіла до забою. Ціна за 1кг-30,60. ціна за мішок 25кг-765.00.
НАШМІКС КМ. Це вітамінно-мінеральний премікс, призначений для молочних корів і телиць, що оптимально забезпечить потреби організму тварини в вітамінах та мінералах, підвищує імунітет, зміцнюю здоров’я та суттєво знижує витрати в годуванні. НАШМІКС КМ - ціна за 1кг-18,36. ціна за мішок 25кг-367,20. Пам’ятайте, що наші спеціалісти забезпечать Вас усією необхідною інформацію стосовно характеристик та використання нашої продукції.

При більших об'ємах ціна формується індивідуально!

Реклама

Объявления из рубрики "Сельхозпродукция, животные, растения" посмотреть все
Микроэлементы для масличных культур
Биохелат “Масличные культуры” содержит активатор и необходимые микроэлементы в легко доступной форме
Насіння сої Сузір'я, перша репродукція
Соя СУЗИРЬЯ Оригинатор: ННЦ "Институт земледелия НААН". Выведено методом многократного индивидуально
Насіння пивоварного ячменю Ксанаду
Ячмінь Ярий Пивоварний Сорт Ксанаду Селекціонер: НОРДЗААТ Заатцухт ГмбХ Німеччина Представн
Насіння ярої пшениці, перша репродукція
Симкода Мироновская. Сортовладелец – Мироновский инсти­тут пшеницы им. В.Н. Ремесло НААНУ. Занесено
Семенная кукуруза
Продам кукурузу семенную. Урожай 2014 г. Гибрид - Любава, Кадр 267, Днепровский, Одесский 385. Протр