Додати оголошення
Головна  >  Послуги  >  Туризм, свята, спорт, відпочинок  >  Організація шоу, урочистостей, корпоративів.  >  Послуги ведучих та артистів  >  Тамада!!Ведучі на свята!!!!

   Тамада!!Ведучі на свята!!!!  (інше)


Потрібні ведучі для:

- корпоративу - концерту
- випускного - дня народження
- весілля - виставки

З радістю проведемо Ваше свято

В нашій програмі ми пропонуємо: веселі пародії, цікаві конкурси, неймовірні перевтілення гостей та багато іншого в поєднанні з українськими та європейськими традиціями.
Якщо Ви знайшли свою половинку в іншій частині світу або в іншій країні і шукаєте ведучих, які б провели свято на:

- англійській
- російській
- італійській
- українській мовах
Ви звернулись за адресою!!!

Реклама

Оголошення із рубрики "Услуги ведущих и артистов"переглянути все
Ведучий, тамада, режисер - Георгій Дергачов
Що я вам хочу запропонувати . - Послуги професійного ведучого або дуету ведучих. - Написання сцена
Тамада. Шоу гигантских мыльных пузырей!!!
Здравствуйте, хочу предложить Вашему вниманию свои услуги в качестве тамады. А также мы занимаемся ш
Празднование Масленицы!!!
Приглашаем Всех на празднование Масленицы, которое будет происходить 27 февраля 2011 года в Пуще Вод
Приглашение артиста.Валерий Маренич. Народный арти
Его называют украинский Боб Дилан. Первый и единственный украинский бард с мировой славой. Исполните
Тамада и музыка на свадьбу,выпускной,день рождения
Организация, проведение и музыкальное обеспечение свадьбы, дня рождения, выпускного вечера и других
Ведучий на новорічні корпоративи
9
Ведучий на новорічні корпоративи

                                Новорічне з  святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі Ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та Класичні програми, дінамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні Зіркові костюми ...