Додати оголошення
Головна  >  Товари  >  Електроніка та техніка  >  Побутова техніка  >  Побутові кондиціонери та вентилятори  >  Aircond A-10: Перетворіть ваш простір на оазис здоров'я – Ультратихий осушувач з іонізацією

   Aircond A-10: Перетворіть ваш простір на оазис здоров'я – Ультратихий осушувач з іонізацією  (продам)

Ціна: 9 350 грн.

Вітаємо Aircond A-10, вершину інновацій у технології осушення повітря з іонізатором, створену AIRCOND з урахуванням вашого прагнення до комфорту та здоров'я в умовах високої вологості. Виготовлений на передовому заводі в Китаї, цей продукт відповідає міжнародним стандартам якості, включно з ISO, BSCI, OHSAS, ETL, GS, що забезпечує його довговічність і бездоганну надійність.

Переваги Aircond A-10 для вашого домогосподарства:

Потужне осушення: Оснащений високоефективним компресором, який інтенсивно усуває вологу, надійно захищаючи ваше житло від плісняви та цвілі.
Іонізатор для кращої якості повітря: Збагачує повітря негативними іонами, сприяючи вашому відчуттю благополуччя та підтримуючи здоров'я.
Глибоке очищення: Вдосконалена система фільтрації з нейлоновим та активованим вугільним фільтрами ефективно видаляє забруднення, забезпечуючи вам чисте повітря.
Aircond A-10 задає нові стандарти для створення здорового мікроклімату в вашому домі. Завдяки легкості управління, вражаючій тиші під час роботи та високій ефективності, цей осушувач стане незамінним інструментом у вашій домашній екосистемі, допомагаючи вам ефективно боротися з проблемами вологості.

Телефони для зв'язку:

(097) 586 81 58
(099) 389 94 49
(032) 290 32 18

Звертайтеся за детальною інформацією та зробіть крок до комфортного життя без вологи!

осушувач повітря побутовий, осушувач повітря maxton, осушувач повітря промисловий, осушувач повітря для квартири, осушувач повітря львів, осушувач повітря тернопіль, осушитель воздуха, осушитель воздуха купить, осушитель воздуха купить киев, осушитель воздуха купить харьков, купить осушители воздуха в украине, осушители воздуха для квартир, осушитель воздуха для дома, цена осушителя воздуха, купить осушитель воздуха для дома, осушитель воздуха для квартир
Інші оголошення автора

Реклама

Оголошення із рубрики "Бытовые кондиционеры и вентиляторы"переглянути все
Boss Climate
Сьогодні доволі непросто купити очищувач повітря від надійних виробн
Вентилятор на шею мини на аккумуляторе 8 ч автономной работы
Вентилятор на шею мини на аккумуляторе 8 ч автономной работы.
Mини вeнтилятop нa шeю на аккумуляторах
Mини вeнтилятop нa шeю на аккумуляторах – opигинaльный дeвaйc для вашего хорошего самочу
Шейный кондиционер вентилятор охлаждение до 8 градусов
Шейный кондиционер вентилятор охлаждение до 8 градусов. Инновационный продукт, я
Куплю побутову техніку дорого
Куплю побутову техніку, Холодильники, Пральні машинки, Газ плити, Кондиціонер смартфонів і другу тех